پيام تبريك رئيس دانشگاه آزاد اسلامي خراسان شمالي به مناسبت فرارسيدن سال جديد PDF چاپ نامه الکترونیک
شنبه 14 فروردين 1400 ساعت 05:05

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

یا مقلب القلوب و الأبصار

یا مدبر الليل و النهار

یا محول الحول و الاحوال

حول حالنا الی احسن الحال

هم‌آوایی زیبای بهار طبیعت با ایام فرخنده و باسعادت ماه پرفضیلت شعبان که هر دو از باشکوه‌ترین جلوه‌های رحمانی در جهان هستی و نشانه‌ای از قدرت لایزال الهی است را به جامعه دانشگاه آزاد اسلامي تبریک و شادباش عرض می‌نمایم.

آرزو میکنم دراین رویش سبز خداوندی، الطاف و نعمات او همواره شامل حال همه ما بشود. در آستانه فرارسیدن عید نوروز باستانی و طمطراق پیک بهاران و آغاز سال نو، تبریک و تهنیت صمیمانه را تقدیم محضر همه استادان، كاركنان و دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي خراسان شمالي مي نمايم.

از همراهی‌ها و پشتیبانی‌های خوب و دلگرم کننده همکاران تلاشگر اعم از استادان و کارکنان گرامی در همه حوزه‌ها و دانشجویان عزیز و خانواده‌های محترم آنان که دل در گرو پیشرفت این دانشگاه داشته و دارند، سپاسگزاری ویژه نمایم و از آستان حضرت باریتعالی مزید توفیقات سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی برایشان، خواستارم.

اميد است همه ما درسال جدید و در سایه توجه حضرت ولی عصر و توصیه های مقام معظم رهبری بیش از پیش تلاش نموده تا مرزهای پیشرفت علمی رادر این مرز و بوم در نوردیده و از پرچمداران توسعه علم در جهان باشیم.

از ایزد متعال برای همگان سالی خوش، توأم با موفقیت، بهروزی، سلامتي و پیشرفت مسئلت می نمایم.     

محسن مرادي رئيس

دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد و استان خراسان شمالي

 

آخرین به روز رسانی در شنبه 14 فروردين 1400 ساعت 05:16
 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058