معاون بین‌الملل و امور دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی با نماينده ولي فقيه در خراسان شمالي PDF چاپ نامه الکترونیک
پنجشنبه 30 بهمن 1399 ساعت 15:31

دکتر علاءالدین بروجردی معاون بین‌الملل و امور دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه سفر به استان خراسان شمالی، با حجت الاسلام والمسلمین نوری نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد دیدار و گفت و گو کرد.

دکتر بروجردی در این دیدار ضمن اشاره به فعالیت‌های دانشگاه ازاد اسلامی در سایرکشورها، گفت: چهار واحد دانشگاهی در خارج از کشور مشغول فعالیت اموزشی و پژوهشی است که می‌توان با ارتباط موثرتر برون مرزی در جهت توسعه دانشگاه آزاد اسلامی گام‌های مثبتی برداشت.

وی ادامه داد: در حوزه‌های علمی، پژوهشی و آموزشی باید با درایت وارد صحنه شد تا بتوان نیروهایی متخصص و کارامد تربیت کرد. به عبارتی توجه به کیفیت و تأثیرگذاری برای ارائه آموزش بهتر و کیفی‌تر، به مراتب از جذب دانشجو مهم‌تر است


معاون امور بین الملل و امور دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: بدون مغزهای متفکر و دارای نبوغ نمی توان کشور را ساخت که بی‌توجهی و غفلت می‌تواند باعث هدررفت نیروهای انسانی و علمی شود.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی: دانشگاه آزاد اسلامی در دوره جدید از ثبات مدیریتی خوبی برخوردار است

در ادامه این دیدار، حجت‌الاسلام والمسلمین رضا نوری نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد با اشاره به دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی در دوره جدید مدیریتی، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در دوره جدید از ثبات مدیریتی خوبی برخوردار است که به صورت هدفمند توانسته است در زمینه‌های گوناگون برای توسعه برنامه‌های بلندمدت در زمینه‌های صنعت، معدن، پژوهش و...‌ با موفقیت عمل کرده و دستاوردهای خوبی به همراه داشته است.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی خاطرنشان کرد: در دنیای امروز یک دست صدا ندارد و پاسخگوی رفع نیازها نیست و برای تحقق اهداف بزرگ قطعاً حضور پررنگ تمامی مسئولان لازم است.

حجت الاسلام والمسلمین نوری افزود: قدرت از علم برمی‌خیزد و این مهم از طریق دانشگاه‌ها محقق می‌شود. دانشگاه آزاد اسلامی باید در زمینه کیفی سازی، هدفمندسازی و تحول آفرینی به درستی ورود کند.

 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058