ديدار مسئولان دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد با خانواده شهيد مدافع حرم PDF چاپ نامه الکترونیک
يكشنبه 21 دی 1399 ساعت 07:21

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي خراسان شمالي و واحد بجنورد به همراه جمعي از مسئولان دانشگاه با خانواده اولين شهيد مدافع حرم استان خراسان شمالي ديدار كردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا دكتر محسن مرادي رئيس واحد بجنورد در ديدار با خانواده شهيد مدافع حرم اظهار كرد: شهيد فيروز حميدي زاده عضوي از خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامي بود و حال خانواده اين شهيد بزرگوار بايد بدانند كه اعضاي اين خانواده  بزرگ دانشگاهي همواره در كنارتان خواهند بود و در زمينه هاي مختلف از هيچ كمكي دريغ نخواهد كرد و امیدواریم بتوانیم خدمتگزار شایسته ای برای خانواده شهدا و ایثارگران باشیم.

دبير هيات امناي استان خراسان شمالي خاطرنشان كرد: شهيد فيروز حميدي زاده دانشجويي بود كه با توجه به خاطرات بازگو شده از هم رزمان و دوستانش نمادي از صبر و صلابت و استقامت بود كه با روحيه ايثارگري و از خودگذشتگي كه داشت به آرزوي ديرينه خود يعني شهادت در راه حضرت فاطمه زهرا(س) نائل آمد.

 

در این دیدار، همسر شهید فيروز حميدي زاده ضمن قدرداني از حضور دانشگاهیان واحد بجنورد، خاطراتی از این شهید و نحوه سفر وی به سوریه و شهادتش بازگو کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد، در اين ديدار تابلوي خوشنويسي مزين به خط خليل رستمي بجنوردي از استادان مطرح خوشنويسي و كارمند واحد بجنورد را به رسم يادبود به فرزندان شهيد مدافع حرم اهدا كرد.

گفتني است شهيد مدافع حرم فيروز حميدي زاده دانشجوي مديريت بازرگاني دانشگاه آزاد اسلامي بجنورد و خوشنويس ممتاز در عملیات آزادسازی منطقه نبل و الزهرا در سال 94 در 34 سالگي به درجه رفیع شهادت نائل آمد


 

آخرین به روز رسانی در يكشنبه 21 دی 1399 ساعت 07:28
 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058