رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد: توجه به نقش دانشگاه آزاد اسلامي خراسان شمالي در پيشرفت و تعالي استان PDF چاپ نامه الکترونیک
چهارشنبه 21 آبان 1399 ساعت 09:31

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي خراسان شمالي خواستار تعامل و همكاري بيشتر در زمينه هاي مختلف علمي، فرهنگي و .... با صدا و سيماي استان شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا از بجنورد دكتر  محسن مرادي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان خرسان شمالي در ديدار با مديركل صدا و سيماي اين استان اظهار كرد: دانشگاه آزاد اسلامي خراسان شمالي داراي ظرفيت ها و پتانسيل هاي خوبي در زمينه هاي مختلفي همچون پژوهشي، علمي و فرهنگي است كه مي تواند با بهره گيري از حضور استادان مجرب، امكانات و تجهيزات پژوهشي و تحقيقاتي در استان طرح مساله كرده و با پژوهش هاي كاربردي براي رفع مسائل، چالش ها و مشكلات استان گام هاي موثري بردارد.

دبير هيات امناي استان خراسان شمالي خاطرنشان كرد: دانشگاه آزاد اسلامي خراسان شمالي داراي بيش از 180 عضو هيات علمي است كه با توجه به رسالت و وظيفه خطير آموزش عالي، دانشگاه آزاد اسلامي اين استان اين آمادگي را دارد تا با صدا و سيماي مركز استان براي پيشرفت، پيشبرد و توسعه استان تعامل و همكاري لازم در زمينه هاي گوناگون علمي، فرهنگي، اجتماعي و .... را داشته باشد.

رئيس واحد بجنورد افزود: اميدوارم اين همكاري ها بيش از پيش گسترش يابد زيرا توجه به آموزش و پژوهش استان باعث توسعه و تعالي استان خواهد شد.

حميد قرباني جم مديركل صدا و سيماي خراسان شمالي اظهار كرد: با توجه به شناختي كه از دانشگاه آزاد اسلامي استان دارم صدا و سيماي استان مي تواند از ظرفیت های پژوهشی و توانمندیهای علمی این دانشگاه با هدف افزایش کیفیت برنامه هاي استاني در زمينه هاي مختلف پژوهشي و فرهنگي و ... بهره گیرد.

مديركل صدا و سيماي خراسان شمالي افزود: استفاده از فضای رسانه ای استان مي تواند نقش مهمي را براي شناساندن، معرفي توانمندي ها، ظرفيت ها و تجهيزات علمي و پژوهشي دانشگاه ها داشته باشد كه اين قطعا همكاري و تعامل خوب مسئولان دانشگاه را مي طلبد و قرباني جم گفت: در برنامه هاي گوناگون صدا و سيماي استان مي توانيم از حضور استادان، كارشناسان خبره دانشگاه ها،دانشجويان برتر علمي و فرهنگي براي معرفي ظرفيت هاي موجود در استان بهره برده و چهره هاي شاخص و برتر را معرفي كنيم.

 

 

 

 

 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058