دكتر مرادي عنوان كرد: رشادت رزمندگان موجب حفظ و صيانت از هويت ما شده است. PDF چاپ نامه الکترونیک
دوشنبه 07 مهر 1399 ساعت 09:34

سرپرست واحد بجنورد گفت: سلحشوري ها، و رشادت هايي رزمندگلن موجب حفظ و صيانت از هويت و شرف ما شده و اين هويت و شرف براي ما عزت نفسي به همراه داشته كه جهانيان را به تحير و استكبار را به زانو درآورده است

دكتر محسن مرادي در مراسم گراميداشت چهلمين سالگرد دفاع مقدس و تجليل از پيشكسوتان، رزمندگان و جانبازان واحد بجنورد اظهار كرد: هفته دفاع مقدس گراميداشت ياد و خاطره بزرگ مرداني است كه حماسه ها آفريدند و رشادت ها و سلحشوري ها را به منصه ظهور گذاشتند و براي ما عزت نفس به ارمغان آوردند .

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي خراسان شمالي خاطرنشان كرد: در اين هفته ما سلحشوري ها، و رشادت هايي را ارج مي نهيم كه موجب حفظ و صيانت از هويت و شرف ما شده و اين هويت و شرف براي ما عزت نفسي به همراه داشته كه جهانيان را به تحير و استكبار را به زانو درآورده است.

وي گفت: امروزه به همه جهانيان ثابت شده كه ادبيات استكبار، ادبيات قلدرمآبانه و برخاسته از قدرت پوشالي آن هاست كه فكر مي كنند اجرا و عمل اين قدرت در همه جاي جهان جواب مي دهد.

مرادي افزود: در بزرگداشت هفته دفاع مقدس تولي و تبري و بيزاري جستن از دشمنان سرلوحه همه امور ماست كه در اين هفته به همه گوشزد مي كنيم كه ما حافظ منافع مظلومان جهان هستيم و از قدرت پوشالي دشمنان بيزاري مي جوييم و حس قدرشناسي از دلارمرداني كه زندگي خود را در طبق اخلاص قرار دادند ترويج و تقويت مي كنيم و آنچه كه در مجموعه افتخارات نظام از آن ياد مي كنيم چيزي جز دستاوردهاي ارزشمند هشت سال دفاع مقدس و رشادت هاي بزرگمردان جنگ نيست.

سرپرست واحد بجنورد با اشاره به پاسداشت ارزش هاي انقلاب اسلامي اظهار كرد: بايد تلاش كنيم تا با همجه ها و تبليغات منفي رسانه هاي خارجي مقابله كرده و اين بخش از تاريخ ارزشمند و ماندگار انقلاب اسلامي را براي هميشه حفظ كنيم.

آيت اله ابوالقاسم يعقوبي امام جمعه بجنورد اظهار كرد: شهدا، رزمندگان، آزادگان و جانبازان خزينه هاي ارزشمند انقلاب اسلامي هستند كه اعتبار، اقتدار و حضور مقتدرانه ما در صحنه هاي سياسي و جبهه مقاومت وابسته به رشادت هاي بزرگمردان هشت سال دفاع مقدس است.

يعقوبي افزود: ما هرچه داريم از دفاع مقدس داريم، ما توانستيم انقلاب را به جهانيان صادر كنيم و به جهانيان بشناسانيم.

امام جمعه بجنورد گفت: رزمندگان و پيشكسوتان هشت سال دفاع مقدس پشتوانه قوي و قديمي انقلاب اسلامي هستند و نماد عزت و اقتدار ايران اسلامي هستند.

آيت اله يعقوبي افزود: صداقت ها و مقاومت ها و دلاور مردي هاي رزمندگان پشتوانه امروز ما هستند كه وظيفه ماست جهادي بينديشيم و جهادي عمل كنيم و پيام شهدا را جهاني سازيم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا مداحي، خاطره گويي، اجراي سرود، تجليل از رزمندگان، پيشستوان و جانبازان واحد بجنورد و دانشجويان فعال فرهنگي از ديگر  برنامه هاي گراميداشت چهلمين سالگرد انقلاب اسلامي بود.

 

 

 

 

 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058