پيام تقدير دانشگاهيان دانشگاه آزاد اسلامي خراسان شمالي به پاس زحمات حجت الاسلام و المسلمين دكتر كلانتري معاونت دانشجويي و فرهنگي در دوران تصدي PDF چاپ نامه الکترونیک
يكشنبه 29 تیر 1399 ساعت 05:59

بسم الله الرحمن الرحیم

 

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

دانشگاه آزاد اسلامی از بدو تاسیس تاکنون همواره تلاش کرده، علاوه بر افزایش دانش و مهارت دانشجویان، در ارتقای سطح فرهنگ جوانان و مردم جامعه منشاء اثر بوده و نقش بی بدیل خود را در تربیت نیروی انسانی قانونمند و جامعه پذیر به انجام برساند.

در این بین معاونت دانشجویی، فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در کنار سایر وظایف محوله مسئولیت سنگین اشاعه فرهنگ دینی، اسلامی را برعهده داشته و تمام قد در راستای منویات رهبر معظم انقلاب کوشش می کند.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر کلانتری یکی از معاونین حوزه دانشجویی، فرهنگی بودند که با تکیه بر رهنمودهای مقام معظم رهبری ، احساس مسئولیت مضاعف و تعهد کاری شایسته، تحول چشمگیری در این حوزه ایجاد کردند و این حوزه را به یکی از تاثیرگذارترین معاونت ها در دانشگاه، مبدل کردند.

ایشان با ارتقاء سطح کیفی و کمی فعالیت های فرهنگی نسبت به گذشته،

مطرح کردن گفتمان انقلاب اسلامی و تربیت دانشجویان در طراز انقلاب اسلامی ، در این مجموعه علمی، توجه به مسئله عفاف و حجاب در دانشگاه و ارائه راهکارهای عملی برای رسیدن به این هدف، حمایت و تعامل مثال زدنی در ارتباط با نهاد های انقلابی همانند نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و بسیج، ارتقاء جایگاه معاونت های  فرهنگی دانشجویی در  دانشگاه و ده ها موارد دیگر سبب شده که از او به عنوان یکی از معاونان با کارنامه ای به یادماندنی یاد کرد.

حال که سکان این معاونت مهم به جناب آقای دکتر جهان بین سپرده شده است، انتصاب ایشان  تبریک عرض نموده،توفیق و سربلندی این استاد عزیز را در همه عرصه ها به ویژه در مسیر تعالی علمی و فرهنگی ،ایجاد زمینه های امید،نشاط، طراوت ،معنویت و تربیت اسلامی دانشجویان، از خداوند منان خواستاریم.

نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي آزاد اسلامي خراسان شمالي

معاونت دانشجويي و فرهنگي واحد بجنورد

بسيج اساتيد، كاركنان و دانشجويان واحد بجنورد

كانون هاي فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي خراسان شمالي

 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058