تاكيد بر فعال سازي انجمن ورزشي رشته كوراش در دانشگاه آزاد اسلامي PDF چاپ نامه الکترونیک
يكشنبه 22 تیر 1399 ساعت 06:43

ریيس انجمن کوراش جمهوری اسلامی ایران با توجه به حضور اكثر قهرمانان كوراش از دانشگاه آزاد اسلامي بر فعال سازی انجمن ورزشي رشته كوراش در دانشگاه آزاد اسلامي تاكيد كرد

به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا از بجنورد محمدرضا نصیری نژاد ریيس انجمن کوراش جمهوری اسلامی ایران و امیر عباس لشکری رئیس مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی كه در محل سازمان مركزي دانشگاه با يكديگر ديدار كردند.

در اين نشست با توجه به حضور رشته ورزشي كوراش در بازي هاي مهم بين المللي از جمله بازي هاي داخل سالن آسيا و بازيهاي آسيايي و ساير مسابقات و رويدادهاي بين المللي و حضور اکثر قهرمانان کوراش در عرصه های بین المللی از جامعه دانشگاهی و به ویژه دانشگاه آزاد اسلامی، فعال سازی انجمن ورزشي رشته كوراش در این دانشگاه و برگزاری مسابقات دانشجویی و همایشهای علمی در این زمینه مورد تاكيد قرار گرفت.

رشته کوراش با کسب چهار مدال از جمله ورزشهای رزمی موفق در بازیهای آسیایی جاکارتا اندونزی بود كه انتظار می رود با تصویب ۱۵وزن در مسابقات آسیایی هانگ ژو، باعث بهبود رنکینگ نهایی کاروان اعزامی جمهوری اسلامی ایران در بازیهای آسیایی چین شود.

 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058