اطلاعیه تاخیر یک هفته ای برگزاری امتحانات پایان ترم PDF چاپ نامه الکترونیک
جمعه 23 خرداد 1399 ساعت 12:04

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان شمالی با صدور اطلاعیه ای از تاخیر یک هفته ای برگزاری امتحانات حضوری خبر داد.

متن اطلاعیه صادر شده بدین شرح است :

باسمه تعالی

بدين وسيله به اطلاع دانشجويان محترم واحدها و مراكز آموزشي و آموزشكده هاي سما دانشگاه آزاد اسلامي استان خراسان شمالی  مي رساند:
 
۱- امتحانات حضوري کلیه مقاطع از تاريخ ۹۹/۰۳/۲۴ لغایت ۹۹/۰۳/۳۰ برگزار نخواهد شد.
 
۲- کلیه امتحانات واحدهای خراسان شمالی که در تاریخ های ۹۹/۰۳/۲۴ تا ۹۹/۰۳/۳۰ برنامه ریزی شده بودند، طبق روز و ساعت قبلی بدون تغییر عینا به هفته پس از پایان امتحانات آن واحد بر اساس کارت‌های ورود به جلسه منتقل می شوند.
 
۳- با عنایت به بخشنامه سازمان مرکزی، آزمونهای مقطع دکتری و کارشناسی ارشد تا (حداکثر) 10 نفر می‌توانند با ارزیابی مجازی توسط اساتید برگزار گردند.
 
۴- با عنایت به تغییر تاریخ امتحانات، اصلاحات مربوط به تاریخ و ساعت جدید امتحان تا روز سه شنبه مورخ ۹۹/۳/۲۷ در سیستم انتخاب واحد دانشجویان وارد شده و دانشجویان عزیز می توانند از روز سه شنبه مورخ ۹۹/۰۳/۲۷ با مراجعه به سامانه آموزشی دانشگاه، کارت اصلاح شده ورود به جلسه خود را دریافت نمایند.
 
۵- کلیه دانشجویان محترم در همه مقاطع تحصیلی  لازم است کارت ورود به جلسه آزمون را از طریق سامانه آموزشی دانشگاه حتما تهیه نمایند.

۶- برگزاری امتحانات تمامی دانشجویانی که از طریق طرح تعاون آزمون، دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان شمالی را به عنوان حوزه امتحانی خود انتخاب کرده اند، در زمان های اعلام شده توسط واحد محل تحصیل خود، برگزار خواهد گردید.
۷- تأکید می گردد به منظور رعايت پروتکل های  بهداشتی  اعلام شده همه‌ دانشجویان موظف هستند با مراجعه به سامانه سلامت وزارت بهداشت salamat.gov.ir، گواهی سلامت  اخذ نموده و در شروع امتحانات ارائه نمایند.

آخرین به روز رسانی در شنبه 24 خرداد 1399 ساعت 03:26
 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058