تيم ملي ايران قهرمان تيمي ورزش‌های زورخانه‌ای جهان شد PDF چاپ نامه الکترونیک
دوشنبه 30 دی 1398 ساعت 14:15

در سومین دوره مسابقات ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی قهرمانی جهان رشته تیمی زورخانه‌ای ، ایران به مقام قهرمانی رسید.

الياس امیرآبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري آنا در بجنورد اظهار كرد: در نخستين روز از برگزاري سومین دوره مسابقات ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی قهرمانی جهان تيم ملي ايران با كسب 701 امتياز در جايگاه نخست اين دوره از رقابت‌ها قرار گرفت.

رئيس هيات ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی خراسان شمالي خاطرنشان كرد: تيم عراق با 484 امتیاز نائب قهرمان شد و تیم‌های جمهوری آذربایجان و افغانستان به ترتیب با  كسب470 و 373 امتیاز در رده‌های سوم و سوم مشترک قرار گرفتند.

امیرآبادی با اشاره به تركيب تيم ايران افزود: پژمان سکونتی(کردستان)، احسان حدادی (گلستان)، محمدرضا ابوالحسنی (اصفهان)، عباس مرادی زاده (یزد) و سوران الله مرادی (کردستان) تركيب تيم ملي ايران هستند كه علیرضا غلامی  از استان كردستان، حجت رشیدزاده از کرمان و محمدرضا سالاری از استان یزد هدایت تیم ایران را بر عهده‌دارند.

وي گفت: در پایان ورزشکارانی که حدنصاب امتیازت لازم را از سوی کمیته داوران در مهارت‌های فردی کسب كنند می‌توانند در رشته کشتی پهلوانی با یکدیگر به رقابت بپردازند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا؛سومین دوره مسابقات ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی قهرمانی جهان در سالن ورزشی سالوک ر دانشگاه دولتی بجنورد از روز دوشنبه آغاز و رقابت‌ها تا چهارشنبه دوم بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت.

 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058