پيام مشاور دانشجو

از بزرگي  رمز موفقیتش را پرسیدند،  او در جواب فقط یک جمله گفت: «تنها رمز موفقیت من این است

مطالعه کن وقتی که دیگران خوابند/ .تصمیم بگیر وقتی که دیگران مرددند./خود را اماده کن وقتی که دیگران در خیال پردازیند.

شروع کن وقتی که دیگران در حال تعللند./کار کن وقتی که دیگران در حال آرزو کردنند./صرفه جویی کن وقتی که دیگران در حال تلف کردنند.

گوش کن وقتی که دیگران در حال صحبت کردنند/لبخند بزن وقتی که دیگران خشمگینند ./پافشاری کن وقتی که دیگران در حال رها کردنند.

و به خاطر داشته باش که موفقیت پیش رفتن است نه به نقطه پایان رسیدن !

 

راه اندازي آكادمي جودو در دانشگاه آزاد اسلامي خراسان شمالي PDF چاپ نامه الکترونیک
سه شنبه 03 دی 1398 ساعت 06:40

دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد متولي راه اندازي آكادمي جودو در استان خراسان شمالي خواهد بود.

كمال جوانمرد سرپرست اداره کل ورزش و تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامي در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومي واحد بجنورد اظهار كرد: استان خراسان شمالي از ديرباز قطب رشته‌های ورزشي جودو و كوراش و كشتي بوده و به همين دليل براي رشد و پرورش اين رشته‌ها زیرساخت‌ها، استعدادها و پتانسيل خوبي در اين استان وجود دارد.

سرپرست اداره کل ورزش و تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامي افزود: دانشگاه آزاد اسلامي مصمم است كه ورزش كشور را ياري رساند و بر اساس قابلیت‌ها و استعدادهاي هر استاني در تلاش هستيم با توجه به طرح آمايش ورزشي، استان‌ها را قطب‌بندی كرده و براي رشد ورزش كشور هر استاني متولي پيگيري و پرورش استعدادهاي ورزشي در كشور باشد.

جوانمرد افزود: با توجه به آمايش منطقه‌ای استان‌هایی همچون خوزستان متولي رشته كشتي فرنگي، استان مازندران كشتي آزاد، كرمانشاه كاراته دختران بوده و آكادمي جودو و كوراش نيز در استان خراسان شمالي به مركزيت شهر بجنورد شكل خواهد گرفت.

وي اظهار كرد: براي راه‌اندازی آكادمي جودو لازم است از اختيارات كميسيون 5 استفاده شود تا متوليان اين رشته بتوانند وارد بحث باشگاه‌داری و ورزش حرفه‌ای جودو شوند و در اين زمينه اداره کل ورزش و تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامي حمایت‌های لازم را براي راه‌اندازی آكادمي ورزش جودو خواهد  داشت.

كوروش خسرويار كارمند دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد و دبير انجمن كوراش كشور گفت: ورزش جودو و رشته‌های مرتبط با آن شامل جوجيتسو و كوراش و سامبو در استان خراسان شمالي داراي پيشينه پرافتخاري بوده و ورزشكاران اين استان درصحنه‌های بین‌المللی، جهاني، بازيهاي آسيايي و قهرماني جهان همواره بر سكوهاي افتخار ايستاده اند.

عضو هيات رئيسه جهاني كوراش افزود: جودو استان خراسان شمالي به جهت كسب اولين مدال طلاي قهرماني بزرگسالان آسيا و همچنين كسب مدال‌های رنگارنگ قهرماني دانشجويان جهان، جوانان جهان و مدال بازيهاي آسيايي 2018 جاكارتا اندونزي و برنز بزرگسالان جهان در سال 2018 در كشور بي بديل بوده  است.

خسرويار با اشاره به آماري از ورزشكاران رشته جودو و كوراش استان خراسان شمالي اظهار كرد: در حال حاضر اين استان با 2160 ورزشكار سازمان‌یافته و 40 مربي فعال در 9 شهرستان و 50 داور رسمي مشغول به فعاليت است.

خسرويار مسئول انجمن جودو دانشگاه آزاد اسلامي در بازديد سرپرست اداره کل ورزش و تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامي از فضاهاي ورزشي واحد بجنود، براي راه اندازي آكادمي جودو خواستار تهيه و آماده سازي دو تخته تاتامي جودو و امكانات بدنسازي و ... در مجموعه ورزشي اين واحد شد.

 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058