قهرماني تيم كشتي آزاد دانشگاه آزاد اسلامي بجنورد در المپياد دانشجويي استان خراسان شمالي PDF چاپ نامه الکترونیک
دوشنبه 11 آذر 1398 ساعت 09:20

 

معاون دانشجويي و فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد از قهرماني تيم كشتي آزاد اين واحد دانشگاهي در دومين المپياد دانشجويي استان خراسان شمالي خبر داد.

 

علي مرجاني در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري آنا در بجنورد اظهار كرد: دومین المپیاد ورزشی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی استان  خراسان شمالي در رشته کشتی آزاد و فرنگی با حضور ۱۲۰ کشتی‌گیر در قالب ۱۷ تیم به ميزباني خانه کشتی بجنورد برگزار شد.

معاون دانشجويي و فرهنگي واحد بجنورد خاطرنشان كرد: در نتایج تیمی بخش آزاد دانشگاه آزاد اسلامي بجنورد با ۳۰ امتیاز، دانشکده فنی و حرفه‌ای با ۲۷ امتیاز و دانشگاه بجنورد با ۱۵ امتیاز به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

 

مرجاني با اشاره به امتيازات کسب‌شده توسط تیم‌های دانشجويي در بخش كشتي فرنگي افزود: در نتایج تیمی در بخش کشتی فرنگی نيز دانشگاه بجنورد با ۳۵ امتیاز، دانشگاه آزاد اسلامي بجنورد با ۳۱ امتیاز و دانشکده فنی و حرفه‌ای با ۸ امتیاز به ترتیب در جايگاه اول تا سوم قرار گرفتند.

 

معاون دانشجويي و فرهنگي واحد بجنورد با اشاره به مقام‌های انفرادي کسب‌شده توسط دانشجويان اين واحد دانشگاهي در كشتي فرنگي اظهار كرد:  در کشتی فرنگی علی‌اکبر منفرد، امین محمدی، محسن رضایی، خشایار طاهرپور، میلاد نجفی و محمد شاه‌باز در جايگاه نخست، مهدی گرمه، محمد حسين نژاد  ر جايگاه دوم و حميد حصاري در سكوي سومي جاي گرفتند.

وي افزود: در کشتی آزاد نيز محمد پورنادری، کیوان هاشمی، مسعود ساعدی، محمد مجردی، سینا علی‌پور و حسین روحانی مقام اول، سهيل نودهي و اكبر وحداني مقام دوم این دوره از مسابقات را از آن خود كردند.

 

آخرین به روز رسانی در دوشنبه 11 آذر 1398 ساعت 10:28
 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058