سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد: کشور مقتدر با قرارگیری در مسیر علمی درست ایجاد می‌شود PDF چاپ نامه الکترونیک
يكشنبه 03 آذر 1398 ساعت 07:27

 سرپرست واحد بجنورد گفت: وصيت و سفارش‌های شهدا بايد منشور راه ما قرار گيرد زيرا اگر مسير روشن و درست شهدا و ايثارگران را دنبال كنيم قطعاً توفيق نصيبمان خواهد شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا در بجنورد دكتر وثوقي مطلق در همايش دانشجويان شاهد و ايثارگر اين واحد دانشگاهي اظهار كرد: وصيت و سفارش‌های شهدا بايد منشور راه ما قرار گيرد زيرا اگر مسير روشن و درست شهدا و ايثارگران را دنبال كنيم قطعاً توفيق نصيبمان خواهد شد.

وي افزود: اقتدار و عظمت ايران اسلامي مرهون و مديون ایثارگری‌ها و رشادت‌های پدران و برادران غيورمندي است كه براي پاسداشت اين مملكت از خود جان‌فشانی‌ها نشان دادند و دست دشمن را از اين مرز و بوم كوتاه كردند.

وثوقي مطلق اظهار كرد: اگر قرار است كشوري به اقتدار برسد بايد در مسير درست علمي قرار گيرد واگر شما دانشجويان و جوانان در اين زمينه قصور كنيد قطعا دشمن می‌تواند بر مردم و كشورمان مسلط شود.

سرپرست واحد بجنورد بابیان اينكه فعاليت در حوزه علمي نوعي جهاد است خاطرنشان كرد: هر فردي كه در حوزه علمي و پژوهشي فعاليت می‌کند در واقع در حال جهاد است جبهه جنگ همان فعاليت در عرصه‌های گوناگون علمي است كه پيشرفت و ترقي كشور را به همراه دارد.

سید عابس حسینی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی گفت: اخلاق براي دانشجويان شاهد و ايثارگر در دانشگاه‌ها بايد در الويت باشد، مبادا كه خود را به مستحبات مشغول سازيد و از واجبات و وظايف اصلي خود غافل شويد.

حسيني افزود:

شما وارثان پدران خود هستيد و بايد به عنوان نيروهاي متخصص و متعهد در عرصه‌های گوناگون جامعه فعاليت كنيد و از اين انقلاب كه ثمره رشادت‌های پدرانتان است حفظ و نگهداري كنيد.

در ادامه همايش دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد از دانشجويان ممتاز علمي با حضور مسئولان دانشگاه و بنياد شهيد و امور ايثارگران خراسان شمالي با اهداي لوح قدير و كارت هديه قدرداني شد و در پايان جلسه نيز سوالات مطروحه از سوي دانشجويان در زمينه هاي آموزشي، پژوهشي و فرهنگي توسط مسئولان دانشگاه و بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی پاسخ داده شد.

 

آخرین به روز رسانی در يكشنبه 10 آذر 1398 ساعت 06:51
 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058