برگزاري نشست صميمي و جلسه پرسش و پاسخ سرپرست واحد بجنورد با دانشجويان خوابگاه دختران PDF چاپ نامه الکترونیک
چهارشنبه 22 آبان 1398 ساعت 09:30

در جلسه پرسش و پاسخ شب گذشته دكتر رجبعلي وثوقي مطلق به همراه به همراه هيئت رئيسه واحد بجنورد مشكلات و مسائل دانشجويان خوابگاه دخترانه را موردبررسی قرار دادند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا از بجنورد، شب گذشته دكتر رجبعلي وثوقي مطلق سرپرست واحد بجنورد به همراه حجت‌الاسلام‌والمسلمین يوسفي فر رئيس دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري، و اعضاي هيئت رئيسه در خوابگاه دانشجويي دخترانه حضور و با دانشجويان به گفت‌وگو نشستند.

 

 

رئيس واحد بجنورد ضمن تقدير از خدمات و تلاش‌های كاركنان خوابگاه دانشجويي با تأکید بر رسیدگی مسئولان دانشگاه به مشکلات دانشجویان خوابگاهی گفت: طبق ضوابط و مقررات تمام سعي و تلاش مسئولان دانشگاه كه مشكلات پيش روي دانشجويان تا حد امكان مرتفع شود و دانشجويان بتوانند به‌دوراز خانواده در محيطي امن به تحصيل بپردازند.

در اين جلسه مريم ريحاني مسئول خوابگاه دانشجويي دختران به ارائه گزارش عملكرد خوابگاه دختران، اقدامات انجام‌شده در خصوص ايجاد فضاي مناسب براي دانشجويان غيربومي و مقررات خوابگاه و توجه به نكات ايمني، بهداشتي و انتخاب اتاق برتر و... پرداخت.

در اين نشست 2 ساعته كه از ساعت 21 شب آغاز شد دكتر وثوقي مطلق به همراه معاون دانشجويي و فرهنگي، معاون علمي، رئيس دفتر فرهنگ اسلامي، مديركل عمراني و رئيس امور دانشجويي پاي صحبت‌ها و درددل هاي دانشجويان نشستند و دانشجويان در محيطي دوستانه سؤالات، نقطه نظرات و انتقادهاي خود را در حوزه‌های مختلف ازجمله امكانات رفاهي و دانشجويي خوابگاه، ميزان شهريه خوابگاه و ... را مطرح و پاسخ‌های لازم از سوي رئيس واحد داده شد.

از ديگر برنامه‌های خوابگاه مركزي خواهران در شب گذشته برپايي جشن ميلاد رسول اكرم(ص) بود كه با مداحي، مولودی‌خوانی و ... همراه بود.

 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058