پیاده‌روی دانشجویان دختر دانشگاه آزاد اسلامي بجنورد به مناسبت هفته تربيت بدني PDF چاپ نامه الکترونیک
چهارشنبه 01 آبان 1398 ساعت 11:19

به مناسبت هفته تربیت‌بدنی و بزرگداشت شهداي دانشجو، دانشجويان و كاركنان دانشگاه آزاد اسلامي مسير جاده سلامت را پیاده‌روی كردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا از بجنورد به همت معاونت دانشجويي و فرهنگي و كاركنان حوزه تربیت‌بدنی به مناسبت هفته تربیت‌بدنی و گراميداشت شهداي دانشگاه، دانشجويان و كاركنان خواهر دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد بعد از حضور در كنار مزار دو شهيد گمنام اين دانشگاه و تجديد ميثاق با شهدا و گل‌افشانی و نثار فاتحه،‌ مسير 7 كيلومتري پارك ملي بش قارداش را پیاده‌روی كردند و پس از صرف صبحانه به‌قیدقرعه به 10 نفر از شرکت‌کنندگان در پیاده‌روی هدیه‌ای به‌رسم يادبود اهدا شد. 

 

از ديگر برنامه‌های حوزه معاونت دانشجويي و فرهنگي در اين هفته برگزاري مسابقات دارت براي دانشجويان و كاركنان خواهر و طناب زني و دارت براي دانشجويان ساكن خوابگاه دانشگاه بود كه پس از رقابت به‌صورت جداگانه به نفرات اول تا سوم دانشجويان و كاركنان هدايايي اهدا شد.

در مسابقات دارت كاركنان اكرم روان‌بخش، لادن لنگري و فاطمه جلايي مقام اول تا سوم را از آن خود كردند.

در مسابقات دارت دانشجويان نيلوفر مرادي، زهرا مرگاني، فاطمه اسپيداني حائز مقام شدند و در رشته طناب زني و دارت دانشجويان خوابگاه زهرا ريواده، نسترن پسنديده، نسرين شيري به‌عنوان نفرات اول تا سوم معرفي شدند و در رشته دارت دانشجويان خوابگاهي نيز سارا عظيميان، فاطمه عليزاده و شقايق جهان تيغي به‌عنوان نفرات برتر معرفي شدند.

 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058