برگزاري جشن فارغ‌التحصیلی 136 دانش‌آموخته واحد بجنورد PDF چاپ نامه الکترونیک
شنبه 05 مرداد 1398 ساعت 07:12

جشن دانش‌آموختگی 136 دانش‌آموخته دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد در تالار فرهيختگان اين واحد دانشگاهي برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا دكتر رجبعلي وثوقي مطلق سرپرست واحد بجنورد ضمن تبريك به دانش‌آموختگان و خانواده‌های آن‌ها اظهار كرد: دانش‌آموختگی نخستين گام اساسي شما بعد از اتمام تحصيل است تا با علم و دانش خود بتوانيد براي توسعه كشور خود اقدامات مؤثری انجام دهيد.

وثوقي مطلق گفت: براي همگي ما كسب علم و دانش بايد در سرلوحه زندگي قرار گيرد زيرا علم و دانش قدرت، عزت و سربلندي به همراه دارد كه بايد بتوانيم در مسير درستي از توانمندی‌های خود استفاده كنيم.

وي ضمن تأکید بر ارزش و اهميت علم‌آموزی خاطرنشان كرد: در اسلام یكی از برترین ارزش‌ها كسب علم و دانش است و رفتن به دنبال کسب علم و دانش یکی از واجبات به شمار می‌آورد كه خداوند متعال در سوره زمر می‌فرمایند: آیا آن‌هایی که می‌دانند و آن‌هایی که نمی‌دانند مساوی‌اند؟

سرپرست واحد بجنورد افزود: دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد به‌عنوان بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین دانشگاه استان خراسان شمالي توانسته در زمینه‌های مختلف علمي، پژوهشي، فرهنگي و ورزشي همگام با ساير واحدهاي دانشگاهي توفيقات ارزشمندي را كسب كند.

دكتر علي مرجاني معاون دانشجويي و فرهنگي واحد بجنورد گفت: من و شما زماني اشرف مخلوقات خواهيم شد كه علم و دانش خود را مزين به نور ايمان، تفكر و تعقل سازيم كه اين علم ما را در مسير درست زندگي هدايت كند.

مرجاني افزود: كشور ايران اسلامي يكي از برترين كشورهاي منطقه و آسيا با منابع انساني ارزشمند است اگرچه در زمان فعلي با مشكلات داخلي و بین‌المللی روبرو هستيم اما با تلاش، برنامه‌ریزی، خردورزي و همدلي می‌توانیم به‌تمامی مشكلات فائق آييم.

معاون دانشجويي و فرهنگي واحد بجنورد اظهار كرد: وجود رهبري حكيم و فرزانه يكي از نعمات ارزشمند اين كشور است كه با تمام وجود به لزوم توجه به جوانان و پاي كار آمدن اين نسل فرهيخته اعتقاد راسخ دارند و در منشور بيانيه گام دوم انقلاب نيز بيشترين اهميت را به جوانان ايران اسلامي مي دهد.

مرجاني افزود: مراسم امروز آغازي است براي برداشتن گام‌هایی از سوي شما؛ آينده با آغوش باز در خدمت شماست و خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامي به شما و دستاوردهاي شما همواره افتخار خواهد كرد.

در پایان جشن دانش‌آموختگی دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد ضمن قرائت سوگندنامه، دانش‌آموختگان رشته‌های مختلف ازجمله عمران، مهندسي پزشكي، معماري، برق، روانشناسي، مديريت آموزشي، پرستاری، مامايي، تربیت‌بدنی، حسابداري، مديريت بازرگاني و آموزش ابتدايي با اهداء لوح سپاس تقدير شدند.

 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058