در گفتگو با آنا اعلام شد؛ ایجاد آکادمی‌های تخصصی ورزش در برنامه دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد PDF چاپ نامه الکترونیک
يكشنبه 26 خرداد 1398 ساعت 07:26

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان‌شمالی گفت: با توجه به اقبالی که وجود دارد برای راه‌اندازی مدارس و آکادمی‌های تخصصی ورزشی در بجنورد در حال برنامه‌ریزی هستیم

رجبعلی وثوقی مطلق در گفتگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا در مورد راه‌اندازی و توسعه مدارس و آکادمی‌های تخصصی ورزشی اظهار کرد: رشته تربیت‌بدنی در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان شمالی یکی از رشته‌های قوی، فعال و پرمخاطب است که از سطح کاردانی تا دکتری دانشجو جذب می‌کنیم.

وی افزود: رشته تربیت بدنی در دو واحد دانشگاهی شیروان و بجنورد با کادر و اعضای هیئت‌ علمی و زیرساخت‌های قوی فعال بوده و در حال آموزش جوانان و دانشجویان علاقه‌مند در این دو دانشگاه هستیم

وثوقی‌مطلق یادآور شد: اکنون با توجه به داشته‌هایی که داریم و ابلاغیه‌ای که صادر شده در حال برنامه‌ریزی  برای راه‌اندازی مدارس و آکادمی‌های تخصصی ورزشی هستیم.

وی بیان کرد: با توجه به فرارسیدن فصل تابستان، مجوزهای لازم را از اداره ورزش و جوانان برای راه‌اندازی کلاس‌های ورزشی تابستانه در رشته‌های فوتبال، فوتسال، تنیس، شنا و کشتی اخذ کرده و در حال ثبت‌نام هستیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان شمالی یادآور شد: این کلاس‌های ورزشی از نخستین روزهای تابستان آغاز می‌شود و به مدت سه ماه ادامه دارد و چون مجوز داریم به شرکت‌کنندگان در این کلاس‌ها گواهینامه می‌دهیم.

وثوقی‌مطلق گفت: برای اجرایی کردن مصوبه مورد اشاره نیز همکاران در حال اقدام هستند و اقبال عمومی هم به این مدارس در استان خراسان شمالی وجود دارد که امیدوارم بتوانیم در این راستا قدم‌های مثبتی برداریم.

 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058