يوسفي فر اظهار كرد: در اندیشه شهید ‌مطهری، آینده مطلوب انقلاب‌ اسلامی طراحی شده ‌است PDF چاپ نامه الکترونیک
دوشنبه 16 ارديبهشت 1398 ساعت 04:49

به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا در بجنورد حجت الاسلام والمسلمين حسين يوسفي فر رئيس دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي آزاد اسلامي خراسان شمالي در نشست هم انديشي استادان عضو هيات علمي واحد بجنورد با اشاره به فرمايشات مقام معظم رهبري در خصوص تفكرات شهيد مطهري اظهار كرد: شهید مطهریِ عزیز به معنای واقعی، یک معلم دلسوز بود که با فکر و بیان قوی، رسوخ اندیشه‌های عمیق اسلامی را در ذهن جوانان دنبال می‌کرد و شهادت او در این راه، به منزله امضای قطعی خداوند متعال بر کارنامه آن بزرگوار است.

يوسفي فر با اشاره به ويژگي هاي فكري شهيد مطهري اظهار كرد: در اندیشه شهید ‌مطهری، آینده مطلوب انقلاب‌ اسلامی طراحی شده ‌است وي با محور قراردادن اسلام و ارزش‌های ‌اسلامی، تداوم، استمرار و آینده انقلاب را مبتنی بر حفظ و تحقق چهار رکن عدالت اجتماعی، استقلال، آزادی و معنویت اسلامی می‌داند و به عبارتي مي توان گفت تفكرات شهيد مطهري يكي از دلايل زنده بودن انقلاب اسلامي است.

 

 

  

رئيس دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي آزاد اسلامي خراسان شمالي افزود: جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی به شمار می‌آید كه شهید مطهری برای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی در قالب جمهوری اسلامی ایران به ارایه راهکارهایی پرداخته است.

وي ضمن تاكيد بر مطالعه آثار ارزنده شهيد مطهري در دانشگاه ها خاطرنشان كرد: كتب و آثار شهيد مطهري بايد در بين دانشجوين در سطوح مختلف مورد مطالعه قرار گيرد تا بتوانيم با مطالعه آثار شهید مطهری، پویایی و طراوتی را که در آثار آن شهيد بزرگوار موج می‌زند را درک ‌کنیم كه از جمله وظايف استادان در اين زمينه اين است كه دانشجويان را در مسير درست مطالعه آثار و معرفي كتب آن شهيد همراهي كنند.   

در ادامه جلسه دكتر رجبعلي وثوقي مطلق رئيس واحد بجنورد و دانشگها آزاد اسلامي خراسان شمالي گزارشي از شوراهاي دانشگاه آزاد اسلامي ارائه كرد و همراهي بيشتر استادان براي افزايش درآمدهاي غير شهريه اي دانشجويان خواستار شد.

در پايان استادان نيز به بيان نظرات و ارائه راهكارهايي براي درآمدهاي غير شهريه اي دانشجويان ارائه كردند.

 

 

آخرین به روز رسانی در دوشنبه 16 ارديبهشت 1398 ساعت 04:56
 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058