با حضور مسئولان؛ سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیروان معرفی شد PDF چاپ نامه الکترونیک
سه شنبه 27 فروردين 1398 ساعت 09:13

مراسم معارفه سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیروان با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان شمالی ظهر امروز در مراسم معارفه سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیروان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی که به دستور امام خمینی(ره) تأسیس شده و ثمره انقلاب اسلامی است با تلاش همه اعضای این خانواده علمی و بزرگ تا سال ۱۴۰۴ به دانشگاه هدف جویندگان علم و دانش تبدیل خواهد شد.

رجبعلی وثوقی مطلق در بیان پذیرش مسئولیت سنگین مدیریت اظهار کرد: پذیرش مسئولیت، جرئت و جسارت و فداکاری می‌طلبد که این رسالت با همکاری تمام کارکنان به سرمنزل مقصود می‌رسد


رئیس دانشگاه‌ آزاد اسلامی خراسان شمالی و واحد بجنورد اضافه کرد: ابوالفضل فرهادی عملکرد خوبی در ۳۰ ماه خدمت خود در دانشگاه آزاد اسلامی شیروان داشت که با اصرار خویش و به‌دلیل مشکلات جسمانی از مسئولیت کناره گرفت و محمدرضا محمدزاده رهنی این وظیفه سنگین را عهده‌دار شد تا ادامه‌دهنده راه این مجموعه علمی و فرهنگی باشد.

امام‌جمعه شیروان نیز در این مراسم درباره نقش دانشگاه‌ها در ارتقای فرهنگ و خرد جامعه اظهار کرد: پروردگار زیباست و آنچه که آفریده او باشد زیبا خواهد بود در این میان نوع نگاه ما به زندگی، زیبایی‌ها را صد چندان خواهد کرد و این وظیفه دانشگاه‌ها است که با دارابودن سرمایه‌های علمی عظیم و ابزار علم و دانش، نوع نگاه جوانان به زندگی را به سوی زیباییها تغییر دهند.

حجت‌الاسلام حسین کوثری با بیان اینکه پذیرش مسئولیت نوعی جهاد و عبادت است، ادامه داد: دانشگاه‌ها با افزایش سطح آگاهی جامعه می‌توانند با چراغ علم و دانش انسان‌ها را از مسیر مه‌آلود زیاده‌طلبی به سلامتی به سوی روشنایی عبور دهند و رئیس دانشگاه با قبول این مسئولیت بار سنگین‌تری بر دوش دارد.

سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیروان هم در مراسم معارفه خود اظهار کرد: اهل بیت مصداق بارز کسانی هستند که از جانب خداوند صاحب مقام شدند و در آیات قرآن کریم بارها مورد تأیید و حمایت قرار گرفتند و سه ویژگی آنان می‌تواند الگوی مناسبی برای مدیران و مسئولان باشد.

محمدرضا محمدزاده رهنی افزود: سوء استفاده نکردن از موقعیت، استفاده صحیح از آن طبق رضایت و خواست پروردگار متعال و توانایی رهاکردن مسئولیت و دلبسته‌نبودن به آن، سه ویژگی شاخص این بزرگواران بود که تلاش می‌کنم آنها را سرلوحه کار خویش قرار دهم


وی ادامه داد: امتحان الهی در مورد ثروت و مقام، دوری از علاقه به آن است و مدیر اگر بداند این مسئولیت گذراست از وابستگی به آن پرهیز می‌کند تا آرامش بیشتری داشته باشد و تصمیمات مدیریتی صحیحی اتخاذ کند.

 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058