خانلری در گفتگو با آنا: کنکور ارشد به تعویق افتاد/ نتایج نهایی هفته اول مهر اعلام می‌شود PDF چاپ نامه الکترونیک
شنبه 24 فروردين 1398 ساعت 08:05

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: کنکور کارشناسی ارشد به تعویق افتاد و نتایج نهایی آن هفته اول مهر اعلام می‌شود.

کارن خانلری در گفتگو با خبرنگار حوزه آموزشی و پژوهشی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا درباره تغییر در زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۸ اظهار کرد: براساس تصمیم امروز اعضای شورای سنجش و پذیرش دانشجو زمان کنکور کارشناسی ارشد به مدت ۷ هفته به تعویق افتاد.

وی افزود: آزمون کارشناسی ارشد در روزهای پنج‌شنبه و جمعه ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می‌شود.

 


عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: از آنجایی که سیل به یک معضل همگانی تبدیل شده و همه مردم ایران درگیر سیل هستند، چه آنهایی که در مناطق سیل زده بوده و چه آنهایی که برای کمک به سیل‌زدگان رفته‌اند، باید تصمیمی درباره داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد گرفته شده و برای این شرایط موضع مناسبی اتخاذ می‌شد.

خانلری ادامه داد: خوشبختانه با رای اکثریت قاطع اعضای شورای سنجش و پذیرش زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد به تعویق افتاد.

وی در رابطه با تغییر زمان آزمون سراسری نیز بیان کرد: زمان آزمون سراسری تغییر نمی‌کند و در زمان مقرر برگزار می‌شود.

عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در شورای سنجش و پذیرش دانشجو درباره سهمیه داوطلبان مناطق سیل زده گفت: در این باره در جلسه شورای سنجش و پذیرش بحث نشد و سازمان سنجش درباره آن اطلاع‌رسانی خواهد کرد.

خانلری درباره تأخیر در فرآیند اجرایی آزمون کارشناسی ارشد درپی تعویق آن، تصریح کرد: به دلیل به تعویق افتادن آزمون، زمان اعلام نتایج اولیه و نهایی نیز با تعویق اعلام می‌شود و احتمالا نیمسال تحصیلی آینده دانشجویان کارشناسی ارشد با تأخیر یک هفته‌ای اعلام می‌شود.

 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058