امام‌جمعه بجنورد عنوان کرد: هفت‌سین دستاوردهای انقلاب اسلامی PDF چاپ نامه الکترونیک
يكشنبه 14 بهمن 1397 ساعت 10:46

امام‌جمعه بجنورد گفت: سیادت و سروری، سازندگی، صیانت و دیانت، سبک زندگی اسلامی، سرو قامتی و آزادگی، سخاوت و ایثار و گذشت و ستبری هفت‌سین دستاورد انقلاب است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بجنورد، حجت‌الاسلام ابوالقاسم یعقوبی صبح امروز در جمع مسئولان کارگروه ستاد چهلمین سالگرد دهه فجر خراسان شمالی گفت: انقلاب اسلامی موقوفه امام راحل است، امانتی که امروز در دستان ماست و باید در حفظ و صیانت از این ارزش ماندگار کوشا باشیم.

وی تصریح کرد: ما ملتی ستبر هستیم، ستبر یعنی غلظت ما و غیظ دشمن، اگر مؤمنان در برابر دشمنان با اقتدار بایستند، دشمن صحنه را خالی خواهد کرد، امام صادق(ع) می‌فرمایند: «خداوند به مؤمنان سه ویژگی عزت در دنیا، رستگاری در آخرت و هیبت، ابهت و اقتدار عطا فرموده است».

 

امام‌جمعه بجنورد اظهار کرد: عزت از آن خداست که این تحفه الهی توسط رسولش به مؤمنان رسیده و این عزت و بزرگی ویژه مؤمنان است.

 

یعقوبی با بیان هفت‌سین دستاوردهای انقلاب اسلامی اظهار کرد: سیادت و سروری، سازندگی و محرومیت‌زدایی، صیانت و دیانت، سبک زندگی اسلامی، سرو قامتی و آزادگی، سخاوت و ایثار و گذشت و ستبری هفت‌سین دستاورد انقلاب است.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی افزود: شبیخون فرهنگی، شبکه‌های شیطانی، شایعه‌سازی، شیادی، شبهه‌افکنی، شهوت‌گستری و شادخواری و بی‌توجهی به محرومان هفت‌شین استکبار جهانی است.

یعقوبی تصریح کرد: وظیفه ماست تا افتخارات و دستاوردهای انقلاب را به نحو احسن برجسته‌ کنیم و امید به آینده را در دل جوانان و آینده‌سازان مملکت زنده نگاه‌ داریم.

 

آخرین به روز رسانی در يكشنبه 14 بهمن 1397 ساعت 10:55
 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058