تجلیل از ورزشکار مروج اخلاق اسلامی واحد بجنورد PDF چاپ نامه الکترونیک
چهارشنبه 23 اسفند 1396 ساعت 10:41

محمد محمدی بریمانلو دانشجوي واحد بجنورد به‌عنوان يكي از مروجان اخلاق اسلامي استان معرفي و تجليل شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا آئین تجلیل از ورزشکاران مروج اخلاق اسلامی استان خراسان شمالي با حضور سردار آذرنوش مسئول بسیج ورزشکاران و جمعي از مسئولان استاني برگزار شد.

در اين مراسم از محمد محمدی بریمانلو دانشجوي تربیت‌بدنی واحد بجنورد و جودوکار کشورمان كه برای عدم مبارزه با حریف اسراییلی از جایزه بزرگ دوسلدورف کناره‌گیری کرد و فرصت کسب امتیاز برای سهمیه المپیک را نيز از دست داد تجليل و به‌عنوان ورزشكار مروج اخلاق اسلامي در استان خراسان شمالي معرفي شد.

محمدي بريمانلو در رقابت‌های جایزه بزرگ دوسلدورف آلماندور در اول باید با «دل پوپولو» از آمریکا مبارزه می‌کرد اما نماینده رژیم اشغالگر قدس بعد از استراحت در دور اول در دور دوم حریف برنده مبارزه محمدي بریمانلو و جودوکار آمریکایی بود و بریمانلو به خاطر روبه‌رونشدن با حریف اسراییلی از این مسابقات انصراف داد.

عدم حضور در مقابل رژیم غاصب اسرائیل در مسابقات بین‌المللی، اهداء مدال قهرمانی به خانواده معزز شهدا، اهداء مدال قهرمانی به مقام معظم رهبری، حفظ کامل حجاب اسلامی در مسابقات برون‌مرزی، رعایت اخلاق جوانمردی در مسابقات از جمله شاخص‌های انتخاب ورزشکاران از سوی بسیج ورزشکاران استان و اداره کل ورزش و جوانان بود كه از 12 ورزشكار استاني تجليل به عمل آمد.

 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058