پيام تبريك سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد و دانشگاه آزاد اسلامي خراسان شمالي به مناسبت فرارسيدن عيد نوروز PDF چاپ نامه الکترونیک
چهارشنبه 23 اسفند 1396 ساعت 09:19

 "یا مقلب‌القلوب والابصار، یا مدبرالیل والنهار، یا محول الحول والاحوال،

 حول حالنا الی احسن الحال"

بهار این ودیعه الهی با کوله باری از سرسبزی و طراوت می‌آید و نخستین روز بهار، آغازی برای اعتدال، طراوت، نشاط و شادابی و نوروز، عید شکوفایی، نوخواهی و نواندیشی است.

پیام بهار،  نوشتن و بازآفرینی برای طبیعت و انسان است. بهار این زبان گویای خداوندی به انسان می‌آموزد که رمز ماندگاری و رستگاری او در عرصه هستی، منوط به تغییر و تحول، تلاش و پویائی، خلاقیت و اندیشه ورزی است.

این‌جانب فرارسیدن بهار شکوهمند را که هنگامه‌ی تجلی مواهب الهی بر بستر طبیعت است به جامعه دانشگاهی به‌ویژه اساتید، کارکنان و دانشجویان واحد بجنورد تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم با  یاری ذات لایزال الهی و در سایه توجهات حضرت بقیه ا... الاعظم(عج) و با پیروی از فرمايشات حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) و بهره‌گیری از توانمندی‌های شایسته خویش در مسیر خدمت به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی پیروز و سربلند باشید.

توفيق روزافزون دانشگاهيان عزيز را همراه با انسجام کاری، همدلی، همفکری و هم‌افزائی و سالي پربرکت برای خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامي از درگاه قادر متعال خواستارم.

                                                      دكتر رجبعلي وثوقي مطلق

                                                         سرپرست واحد بجنورد و

                                           دانشگاه آزاد اسلامي خراسان شمالي

 

آخرین به روز رسانی در چهارشنبه 23 اسفند 1396 ساعت 09:26
 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058