رونمايي از وب‌سایت کانون‌های دانشجويي فرهنگي واحد بجنورد PDF چاپ نامه الکترونیک
يكشنبه 20 اسفند 1396 ساعت 07:50

وب‌سایت کانون‌های دانشجويي فرهنگي واحد بجنورد با حضور مسئولان دانشگاه رونمايي شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن فروتن مدير فرهنگي واحد بجنورد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري آنا اظهار كرد: از مهم‌ترین اهداف راه‌اندازی کانون‌های دانشجويي تلاش در جهت تحقق رهنمودهای حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری در عرصه‌های فرهنگی، ترویج و تقویت فرهنگ و تفکر انقلابی برگرفته از اسلام ناب محمدی (ص) در بین دانشجويان و ایجاد بستر مناسب جهت طرح و اجرای فعالیت­های فرهنگی معاونت دانشجويي و فرهنگي با رویکرد الهی و معنوی است.

فروتن خاطرنشان كرد: معاونت دانشجويي و فرهنگي دانشگاه نظام ارزشی اسلام را مبنای برنامه‌ریزی‌های خود قرار داده و خواهان آن است که فضای دانشگاه و خوابگاه‌ها با مبانی فرهنگی اسلامی و ارزشی تناسب داشته باشد.

 

مدير فرهنگي واحد بجنورد افزود: ایفای چنین رسالت مهمی نیازمند وجود متولیان توانا و برنامه‌ریزان و مجریان توانمند در دانشگاه است كه در انجام این وظیفه خطیر، کانون‌های دانشجويي به‌عنوان یک بازوی اصلی این امر مهم در دانشگاه و خوابگاه ایفای تکلیف می‌کنند.

فروتن با اشاره به راه‌اندازی وب‌سایت کانون‌های دانشجويي و فرهنگي اين واحد دانشگاهي اظهار كرد: در راستاي تحقق اين اهداف  و تسهیل فرایندها و گردش کارهای مرتبط و اصلاح فرایندها با رویکرد ارتقاء کیفیت فعالیت‌ها و برقراري ارتباط مناسب با مخاطبان، معاونت دانشجويي و فرهنگي اين واحد دانشگاهي اقدام به راه‌اندازی وب‌سایت کانون‌های فرهنگي و اجتماعي كرد.

وي افزود: دانشگاهيان علاقه‌مند‌می توانند در سايت اصلي اين واحد دانشگاهي و در بخش معاونت دانشجويي فرهنگي به اين وب‌سایت به آدرس http://farhangi.bojnourdiau.ac.ir/ دسترسي داشته باشند و اين پورتال ابزارهای مختلفی برای دریافت نظرات و اطلاعات کاربران در اختیار دارد و نظرسنجی اين حوزه فعال است و از قسمت‌های مختلف وب‌سایت می‌توان به بخش اخبار، معرفي کانون‌های دانشجويي و فعالیت‌های آنان، مشاوره و سلامت روان، تبليغات و تابلوي اعلانات اشاره كرد كه دانشجويان می‌توانند از آخرين و تازه‌ترین اخبار و فعالیت‌های فرهنگي مطلع شوند.

وب‌سایت کانون‌های دانشجويي فرهنگي با حضور سرپرست واحد بجنورد و خراسان شمالي، معاون دانشجويي و فرهنگي، رئيس دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه‌های آزاد اسلامي خراسان شمالي و جمعي از دانشجويان فعال در كانون هاي دانشجويي - فرهنگي رونمايي شد.

 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058