تجليل از چهره هاي برتر بیست‌ و سومین دوره مسابقات قرآن و عترت واحد بجنورد PDF چاپ نامه الکترونیک
يكشنبه 10 دی 1396 ساعت 10:50

نفرات برتر مرحله مقدماتی بیست‌ و سومین دوره مسابقات سراسري شفاهی قرآن و عترت بخش (شفاهي) دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد تجليل شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا؛ نفرات برتر بخش شفاهي بیست و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت با حضور رئيس هيات نظارت منطقه 4 دانشگاه آزاد اسلامي، رئيس و معاون دانشجويي و فرهنگي واحد بجنورد و رئيس دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي آزاد اسلامي خراسان شمالي تجليل شدند.

 

 

در بخش استادان به‌صورت مجزا در دو گروه خواهران و برادران در رشته قرائت ترتیل فاطمه عبداللهی، رؤیا افراسیابی مقام اول و دوم و مهدی سعادتی، جواد عبدی و داریوش هادی پور نیز حائز رتبه‌های اول تا سوم و در بخش کارکنان نیز الهه رحیمی، فاطمه جلایی، لادن لنگری، علی اوسط نامور و احمد خداجو در بخش ترتیل به‌عنوان نفرات برتر در دو بخش کارکنان خواهر و برادر معرفی شدند.

در رشته اذان در بخش استادان و کارمندان عیسی شعبانی و محمد الهی مقام اول را از آن خود کردند.

محمدتقی مرادی، علی رحیمی، معصومه وحدانی و مریم برزگر به‌عنوان منتخبان رشته تحقيق در بخش دانشجويي این دوره از مسابقات معرفی شدند.»

همچنين محمد حسن مرتضوی، ابوطالب رمضانی، جواد خدا بخشی زاده، صبرا پوستین چی، سپیده جلایر و زهرا قاسمی در بخش دانشجویی رشته قرائت مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

رامین نادری، امیر خلیلی و مصطفی سلیمانی در رشته اذان و زینب رستمی نیز در بخش حفظ 10 جز به‌عنوان نفرات منتخب دانشجویی شناخته شدند.

بيست و سومين دوره مسابقات بخش شفاهي قرآن و عترت در سه سطح مقدماتی، استانی و کشوری در رشته‌های حفظ جزء 30، 5، 10، 20 و کل قرآن کریم، قرائت تحقیق و قرائت ترتیل، اذان و گروه تواشیح و همخوانی است که نفرات برتر بخش مقدماتی واحدهای دانشگاهی به مرحله استانی و سپس به مرحله کشوری راه خواهند یافت.

 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058