دو مدال نقره و برنز رهاورد كوراش كاران واحد بجنورد رقابت‌های جهاني PDF چاپ نامه الکترونیک
دوشنبه 13 آذر 1396 ساعت 11:45

دو دانشجوي واحد بجنورد در دهمین دوره رقابت‌های قهرمانی بزرگ‌سالان کوراش جهان دو مدال نقره و برنز را از آن خود كردند

كوروش خسرويار مدیر تیم‌های ملی کوراش و کارمند حوزه پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا اظهار کرد: در دهمین دوره رقابت‌های قهرمانی بزرگ‌سالان کوراش جهان كه با حضور ورزشكاران 45 كشور در تركيه برگزار شد؛ حامد رشيدي و بهزاد وحداني دانشجويان رشته تربیت‌بدنی اين واحد دانشگاهي توانستند در دو وزن مدال‌های نقره و برنز را از آن خود كنند.

خسرويار خاطرنشان كرد: حامد رشيدي كوراش كار خوش‌نام خطه خراسان شمالي و دانشجوي واحد بجنورد نشان نقره وزن منهای 90 کیلوگرم پیکارهای کوراش قهرمانی جهان را به نام خود ثبت كرد..داور بین‌المللی كوراش افزود: در جدول وزن منهای 90 کیلوگرم حامد رشیدی پس از استراحت در دور نخست حریفی از رومانی را با شکست بدرقه کرد و در ادامه نماینده عراق را از پیش رو برداشت و با پیروزی برابر نماینده کشور کره جنوبی فینالیست شد و با قبول شکست در فینال، نقره‌پوش شد.

خسرويار در خصوص بازي بهزاد وحداني ديگر دانشجوي واحد بجنورد اظهار كرد: بهزاد وحدانی  كوراش كار ديگر استان خراسان شمالي در وزن منهاي 66 كيلوگرم در گام نخست نماینده ازبک‌ها را از پیش رو برداشت و با پیروزی برابر نماینده کره جنوبی به نیمه‌نهایی رسید؛ وی در ادامه با قبول شکست مقابل حریفی از قزاقستان صاحب گردن‌آویز برنز شد.

دهمین دوره رقابت‌های قهرمانی بزرگ‌سالان کوراش جهان در شرایطی در شهر استانبول کشور ترکیه به پایان رسید که کوراش کاران ملی‌پوش كشورمان موفق به کسب 3نشان نقره و 2برنز شدند.

 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058