رئيس واحد بجنورد عنوان كرد/ کاهش مشکلات دانشجویان مهمترین اولویت دانشگاه است+گزارش تصويري PDF چاپ نامه الکترونیک
سه شنبه 18 مهر 1396 ساعت 11:56

رئيس واحد بجنورد گفت: تكريم، توجه به حفظ آرامش روحی و جسمی و تلاش در راستاي کاهش مشكلات معيشتي و دغدغه‌های دانشجويي و رضايتمندي از امكانات دانشگاهي مهمترين اولويت هر دانشگاهي است.

به گزارش خبرگزاري‌‌ آنا دكتر علي فيروزنيا رئيس واحد بجنورد و دانشگاه آزاد اسلامي خراسان شمالي در  بازديد از خوابگاه دانشجويان دختر واحد با توجه به اهميت خوابگاه‌ها به عنوان خانه دوم دانشجويان در دوران دانشجويي گفت: «تكريم، توجه به حفظ آرامش روحی و جسمی و تلاش در راستاي کاهش مشكلات معيشتي و دغدغه‌های دانشجويي و رضايتمندي از امكانات دانشگاهي از مهمترين مسائل هر دانشگاهي است و هدف مسئولان به طور قطع کاهش دغدغه‌ها و نگرانی‌های دانشجویان است.»

 

 

رئيس واحد بجنورد در اين بازديد ضمن گفت و گو با تعدادي از دانشجويان، از نزدیک در جریان مشکلات خوابگاهی قرار گرفت و خواستار پیگیری بیشتر امور رفاهی و بهبود وضعيت دانشجویان ساكن در خوابگاه شد.

فيروزنيا از مسئول خوابگاه نحوه انجام کار شامل پذیرش، اسکان ، نحوه نظارت را جويا و سپس از فضاهای عمومی خوابگاه شامل نمازخانه، دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري، کافی نت، اتاقهای دانشجویي بازدید كرد.

معاون اداري مالي، مديركل عمراني، معاون دانشجويي و فرهنگي و مدير‌‌ دانشجويي با همراهي كردن رئيس واحد، از نحوه پخت غذا، مسائل بهداشتي و ارائه خدمات به دانشجويان در سلف سرويس و آشپزخانه مركزي بازديد و از زحمات كاركنان اين حوزه نيز قدرداني كردند.

در حال حاضر خوابگاه دانشجويي واحد بجنورد در مساحتي به زيربناي 5700 ‌مترمربع و در 4 طبقه بزرگترين خوابگاه دانشجويي استان خراسان شمالي مي باشد كه در سال تحصيلي جديد 350 نفر از دانشجويان غيربومي دختر در اين خوابگاه ساكن هستند.

سلف سرويس دانشجويي واحد بجنورد نيز با زيربنايي بالغ بر 3500 متر مربع در دو سالن غذاخوري مجزاي خواهران و برادران، بزرگترين سلف سرويس دانشجويي در بين تمام دانشگاه هاي استان خراسان شمالي مي باشد و به طور ميانگين روزانه حدود400پرس وعده غذايي در اختيار دانشجويان قرار مي گيرد.

 

 

آخرین به روز رسانی در چهارشنبه 19 مهر 1396 ساعت 06:27
 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058