رئیس اداره بازرسي دانشگاه آزاد اسلامي استان خراسان شمالي منصوب شد PDF چاپ نامه الکترونیک
چهارشنبه 12 مهر 1396 ساعت 07:03

رئيس اداره بازرسي استان خراسان شمالي با حكمي از سوی محمد عبداله خانی رئیس مرکز نظارت، بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی، رئيس اداره بازرسي استان خراسان شمالي منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری آنا در حكمي با امضای محمد عبدالله خانی رئیس مرکز نظارت، بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی رسیده خطاب به احمد متقي راد آمده است: نظر به تخصص و تجارب جنابعالی در امور دانشگاه به سمت رئيس اداره بازرسي استان خراسان شمالي منصوب می‌شوید.

 

امید است با توکل به خداوند متعال، حفظ بيطرفی، صداقت، اخلاق‌مداری و ضابطه گرایی در اجرای شرح وظایف این مرکز و ضمن نظارت بر حسن جریان امور، در مدت همکاری ضمن هماهنگی لازم با مرکز همچنین اخذ مجوزهای لازم از مرکز قبل از هرگونه اقدام با ارزشیابی عملکرد مسئولان از جهت انطباق با مقررات به‌منظور پیشگیری از تخلفات احتمالی، اهتمام نموده و موجبات افزایش سلامت اداری و مالی و گسترش هماهنگی و همگرایی در مجموعه خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی را فراهم آورید.

 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058