دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد ميزبان پروفسور سمیعی خواهد بود PDF چاپ نامه الکترونیک
چهارشنبه 08 شهریور 1396 ساعت 06:50

دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد در يازدهم شهريور ماه ميزبان پروفسور سمیعی خواهد بود

دكتر علي فيروزنيا رئيس دانشگاه آزاد اسلامي خراسان شمالي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري آنا در خصوص سفر پرفسور سميعي به استان خراسان شمالي گفت: در حاشیه سفر هیات تجاری، بازرگانی و اقتصادی استان به سرپرستی محمدرضا صالحی استاندار خراسان شمالی به آلمان از پروفسور سمیعی برترین جراح مغز و اعصاب جهان دعوت به عمل آمد تا به خراسان شمالی سفر کند و از نزدیک در جریان کارهای انجام‌شده در بخش بهداشت و درمان قرار بگیرد

 

رئيس واحد بجنورد با اشاره به تاريخ برگزاري اين همايش بزرگ اظهار كرد: همایش بزرگ علمی دانشجويان و نخبگان با سخنرانی دکتر سمیعی در روز شنبه 11 شهريورماه در سالن آمفي تاتر واحد بجنورد خواهد بود.

فيروزنيا افزود: نشست با مدیران و اعضاي هيات علمي استان٬ بازدید از مرکز علمی- پزشکی جدیدالتاسیس امام حسن(ع)٬ برگزاری کارگروه نوروساینس قطب 9 دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور از جمله برنامه‌های پيش بيني شده برای این سفر است.

وي خاطرنشان كرد: رونمايي از تنديس پرفسور سميعي در پارك تفريحي بش قارداش بجنورد، اهداء كرسي استادي دانشگاه علوم پزشكي استان و شهروند افتخاري به پرفسور از ديگر برنامه هاي اين سفر خواهد بود.

 

 

 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058