پیام تبریک رییس دانشگاه آزاد اسلامي خراسان شمالي به مناسبت گراميداشت هفته دولت و روز كارمند PDF چاپ نامه الکترونیک
شنبه 04 شهریور 1396 ساعت 04:57

 دکتر علي فيروزنيا رییس دانشگاه آزاد اسلامي خراسان شمالي در پیامی، ضمن گراميداشت  هفته دولت و ياد و خاطره شهداي گرانقدر و الگوهاي اخلاص و خدمتگزاري دولت جمهوري اسلامي(شهيدان رجايي و باهنر)، روز كارمند را به تمامي كارمندان صديق و پرتلاش تبريک گفت.

در اين پيام آمده است:

بسمه تعالي

توفیق و پیشرفت هر سازماني از جمله دانشگاه به تخصص، تعهد کاری و تسلط نیروی انسانی به اصول كاري وابسته بوده و هيچ تلاشی در راستای ارتقاء آن بدون کوشش کارکنان ارجمند نه تنها به ثمر نخواهد نشست که بدون ‌شک نادیده گرفتن کرامت و حرمت چنین سرمایه‌ای، خساراتی ‌جبران ناپذیر به دنبال خواهد داشت.

 

پيشرفت دانشگاه در عرصه هاي مختلف علمي، آموزشي، پژوهشي و...... مرهون جديت و پشتکار کارمندان تلاشگر و بزرگواري است که با زحمات شبانه روزي خويش علاوه بر پاسخگويي شايسته به نيازهاي دانشجويان، دانشگاه را در کسب رتبه ها و عناوين افتخارآميز ياري نموده اند.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان، رجایی و باهنر، روز کارمند را به همه همکاران ارجمند و محترم در خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامي خراسان شمالي تبريك عرض مي نمايم  و تلاش های بی دریغ و خالصانه همه عزيزان را که بازوان توانای دانشگاه در عرصه های مختلف به شمار می روند پاس می دارم و از درگاه خداوند متعال براي تمامي كارمندان آرزوي تندرستي ، بهروزي و موفقيت دارم.

اميد است با همياري و همكاري تمامي كاركنان دانشگاه در بهبود خدمات رساني هر چه بهتر به دانشجويان عزيز و خوانواده هاي محترم آن ها و جلب رضاي باري‌تعالي موفق‌تر از گذشته گام برداريم.

 

دكتر علي فيروزنيا

 

 

رئيس واحد بجنورد و

 

دانشگاه آزاد اسلامي خراسان شمالي

 

 

 

آخرین به روز رسانی در شنبه 04 شهریور 1396 ساعت 06:11
 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058