قهرماني دانشجوي واحد بجنورد در پنجمين دوره مسابقات آسيايي كوراش PDF چاپ نامه الکترونیک
شنبه 28 مرداد 1396 ساعت 06:33

حامد رشيدي دانشجوي تربيت بدني واحد بجنورد در پنجمین دوره مسابقات قهرمانی کوراش جوانان زیر ۲۰ سال آسیا گردن آويز طلا را از آن خود كرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا حامد رشيدي دانشجوي تربيت بدني واحد بجنورد در پنجمین دوره مسابقات قهرمانی کوراش جوانان زیر ۲۰ سال كه به ميزباني دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد برگزار شده بود توانست در وزن 100+ كيلوگرم  با غلبه بر محمد شهباز گردن آيز طلاي اين وزن را از آن خود كند.

رشيدي پيش از اين در خردادماه سال جاري در پنجمین دوره مسابقات جودو كارگران جهان كه در لتوني برگزار شد توانست در وزن 100- كيلوگرم با كسب مقام قهرماني گردن آويز طلاي اين دوره از مسابقات را از آن خود نمايد

رشيدي در مسابقات مختلف جهاني و آسيايي حائز مقام هايي همچون مقام سوم مسابقات آسيايي جوانان سال 2014 مي باشد.

وي از 17 سالگی در رده سنی نوجوانان به عضویت تیم ملی جودو در آمدكه مدت 5 سال در تیم ملی نوجوانان بوده و هم اكنون در تيم ملي رده سني جوانان مي باشد.

 

پنجمين  دوره مسابقات آسيايي كوراش با حضور 10 تيم خارجي و 2 تيم از كشورمان در سالن شهيد فقيهي فر واحد بجنورد برگزار شد. كه در این رقابت ها ایران با کسب سه نشان طلا، سه نقره و سه برنز بر سکوی نخست ایستاد  و تیم های ازبکستان و ترکمنستان در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.

 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058