پیام تبریک رییس دانشگاه آزاد اسلامي خراسان شمالي به مناسبت ولادت حضرت علي اکبر(ع) و روز جوان PDF چاپ نامه الکترونیک
يكشنبه 17 ارديبهشت 1396 ساعت 10:48

 

دکتر علي فيروزنيا رئيس دانشگاه آزاد اسلامي خراسان شمالي به مناسبت ميلاد با سعادت حضرت علي اكبر و روز جوان در پيامي اين روز را  به كليه جوانان كشور به ويژه دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي خراسان شمالي تبريك گفت.

 

بسمه تعالي

جوانی بهار عمر و فصل طربناك زندگي، فصل خوب شکفتن و موسم عطر افشاني باران زندگي است، فصلي كه بسياري از پيروزي ها و كاميابي ها تنها در سايه آن امكان پذير است.

جوان مجموعه ای از استعدادهای شکوفا و سرشار از پويايي و درخشندگي است که عنوانش یادآور امیدها و آرزوهاست. جواني طلايي ترين فرصت ها و ناب ترين موهبت هاست.

همواره غبارروبي از فطرت جواني و پاک سازي روح در دوران شوريدگي، آسان تر است؛ زيرا هنوز پيوند انسان از ملکوت بريده نشده و جاي پاي وي بر زمين، محکم نگشته بنابراين به رهايي و پويايي نزديک تراست كه پيامبر گرامي اسلام(ص) در خصوص جواني فرمودند: خداوند انساني را که جواني خويش را در راه اطاعت خداي تعالي بگذراند، دوست دارد.

اینجانب ولادت سرو بوستان ايستادگي، جوانه ي خورشيد کربلا حضرت علي اکبر و روز جوان را به تمامي جوانان ايران اسلامي به ويژه دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي خراسان شمالي تبريك و تهنيت عرض مي كنم و از خداوند متعال موفقيت، سربلندي و بهروزي بيش از پيش شما آينده سازان كشور در مسير رشد و تعالي روز افزون نظام جمهوري اسلامي تحت زعامت و هدايت مقام معظم رهبری خواستارم.

 

دكتر علي فيروزنيا

 

رئيس واحد بجنورد و

 

دانشگاه آزاد اسلامي خراسان شمالي


آخرین به روز رسانی در سه شنبه 19 ارديبهشت 1396 ساعت 09:33
 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058