طرح «یاد سبز شهدا » در واحد بجنورد برگزار شد PDF چاپ نامه الکترونیک
يكشنبه 15 اسفند 1395 ساعت 10:23

طرح «یاد سبز شهدا» در واحد بجنورد با حضور هيات رئيسه، كاركنان و دانشجويان انجام شد.

طرح «یاد سبز شهدا» مبني بر ضرورت حفظ و نگهداری محیط زیست به عنوان امانت الهی و به پاس ارج نهادن به مقام شامخ شهدا، در واحد بجنورد با حضور هيات رئيسه، كاركنان و دانشجويان برگزار و 60 اصله نهال به رسم يادبود در جوار مزار دو شهيد گمنام غرس شد.

 

 

بخشنامه طرح یاد سبز شهدا در سال 94 از سوی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ و با اجرای این طرح، سال گذشته به تعداد شهدای انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و مدافع حرم در واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه‌ آزاد اسلامی در سراسر کشور نهال کاشته شد.

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی(ره) رئیس فقید هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی سال گذشته در نامه‌ای از دکتر میرزاده به دلیل کاشت این تعداد اصله نهال در ایام درخت‌کاری در دانشگاه آزاد اسلامی، تشکر و قدردانی کرد. این مراسم هر ساله در واحدهای مختلف دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور برگزار و هزاران اصله نهال غرس می‌شود.

با اجرای طرح « ياد سبز شهدا » در سال 94 در مجموع حدود 165 هزار اصله نهال در واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه‌ آزاد اسلامی در سراسر کشور کاشته شد و همان زمان پیش بینی شد این آمار تا حدود 250 هزار اصله نهال افزایش داشته باشد.

 

 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058