دکتر ولایتی، قهرمانی ملی پوشان کشتی آزاد را تبریک گفت PDF چاپ نامه الکترونیک
دوشنبه 02 اسفند 1395 ساعت 05:22

دکتر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلجت نظام و رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی، در پیامی قهرمانی غرورآفرین و افتخارآمیز ملی پوشان کشتی آزاد کشورمان را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، متن پیام به این شرح است:

 

 

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

پیروزی ارزشمند و غرور آفرین ملی پوشان کشتی آزاد کشور سرافرازمان ایران در رقابت های جام جهانی به میزبانی مردم عزیز کرمانشاه و به اهتزار درآمدن پرچم پرافتخار کشورمان در چهل و پنجمین دورۀ مسابقات جام جهانی کشتی آزاد، موجب افتخار، عزتمندی و خرسندی شد و بار دیگر ورزشکاران عزیز این مرز و بوم را بر قله های پیروزی قرار داد و موجی از شادی و سرور را در قلب ملت بزرگ ایران نشاند.

اینجانب موفقیت ارزشمند به دست آمده که در سایه دلاورمردی ها و عزمی جزم برای پیروزی در این آرودگاه ورزشی محقق گردید را به همه مردم شریف ایران و به ویژه اعضای تیم ملی، مربیان، کشتی گیران غیور ،کادر فنی و جامعه ورزشی تبریک عرض می نمایم.

این پیروزی که نمایشی از توانمندی ها، ظرفیت ها و شایستگی های عزیزان ورزشکار بود، نویدبخش دستیابی به پیروزی و به اهتزاز درآمدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در همه عرصه ها و از جمله میادین ورزشی با حمایت و پشتیبانی ملت بزرگ و شریف ایران خواهد بود و تداوم این پیروزی ها و سربلندی همه ملت بزرگ ایران، قهرمانان و ورزشکاران را از درگاه الهی مسئلت می نمایم . ان شاء الله

علی اکبر ولایتی

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام

 

 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058