گرامیداشت شهید مدافع حرم خراسان شمالی در سالروز تولدش PDF چاپ نامه الکترونیک
شنبه 01 آبان 1395 ساعت 11:50

 

 به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا، جمعي از مسئولان واحد بجنورد با حضور در منزل شهيد حميدي زاده ياد و خاطره اولين شهيد مدافع حرم استان خراسان شمالي را در سالروز تولدش گرامي داشتند و با آرمان های امام راحل و شهداي هشت سال دفاع مقدس، تجدید میثاق کردند. شهید فیروز حمیدی زاده، نخستین شهید مدافع حریم اهل بيت، 30 مهرماه 1357 در بجنورد به دنیا آمد و 12بهمن ماه 94 در راه حفاظت از حریم آل ا... به درجه رفیع شهادت نائل شد

 

 

 

 

 

 

شهید فیروز حمیدی دانشجوی مدیریت بازرگانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد از شهدای پاسدار و بسیجی دلاور بود که 12 بهمن ماه سال جاری در عملیات شکست محاصره شهرهای شیعه نشین "نبل" و " الزهرا" به شهادت رسید.


آخرین پیام تلگرامی شهید  

" با سلام خدمت دوستان و عزیزان بزرگوارم

اکنون که قرعه برای خدمت مقدس در سنگر دفاع از حرم حضرت زینب سلام الله علیها برای اینجانب فراهم شده است، فرصت را مغتنم شمرده و به پاس همکاری، لطف و همدلی کلیه همکاران قدیمی و دوستان عزیزی که از آشنایی با آنان به خود می بالم و همواره یاریگر اینجانب بوده اند سپاسگزاری می نمایم.

با اذعان به این حقیقت که، آنچه محقق شده، لطف پروردگار و آنچه مانده، بضاعت ناچیز این بنده بوده است، کلیه دوستان و همکاران صمیمی ام را، به خدا می سپارم و صمیمانه درخواست دارم قصور و کاستی هایم را با دیده رحمت، بر من ببخشایند.

در سایه عنایات امام عصر عج، برای همگی آرزوی توفیق و سربلندی از درگاه ایزد منان را دارم .

به امید دیدارتان، التماس دعا. حقیر فیروز حمیدی زاده

"شهدا شرمنده ایم
 

 

آخرین به روز رسانی در دوشنبه 17 آبان 1395 ساعت 11:12
 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058