بازديد هيات ارزياب نظارت و ارزيابي حوزه دانشجويي و فرهنگي از واحد بجنورد PDF چاپ نامه الکترونیک
سه شنبه 14 ارديبهشت 1395 ساعت 05:55


هیات نظارت و ارزيابي حوزه دانشجويي و فرهنگي سازمان مركزي با حضور در واحد بجنورد از این دانشگاه بازدید كردند.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا هیات ارزیاب در این بازدید از قسمت های مختلف حوزه دانشجويي فرهنگي از جمله اداره دانش آموختگان، خوابگاه دانشجويي، دفتر مشاوره، واحد نقل و انتقالات، كميته انضباطي و فعاليت دفتر نشريات دانشجويي و كانون هاي فرهنگي دانشجويي بازدید و در نشستي صميمانه با اعضاي كانون هاي هنري و مسئولان نشريات دانشجويي به گفت وگو با دانشجویان نشستند.

در اين جلسه ضمن بررسي بودجه هاي فرهنگي، صورتجلسات شوراي فرهنگي و نيروي انساني مشغول به كار در اين حوزه؛ دانشجويان مطالبات و دغدغه هاي خود در بخش‌هاي مختلف هنري، نشريات و ....را مطرح و پيشنهاداتي براي بهتر شدن فعاليت هاي دانشجويي بيان شد.

در اين نشست ها دكتر مليحه اختري معاون دانشجويي و فرهنگي واحد بجنورد گزارشی از عملكرد اين حوزه در سال 94 ارائه كرد.

 

همچنين هيات‌ ارزياب در نشستي با حضور رئيس واحد بجنورد، معاون دانشجويي و فرهنگي و كارشناسان اين حوزه ضمن ابراز رضايت از عمكلرد مطلوب بخش هاي مختلفي از جمله نقل و انتقالات، كميته انضباطي، سلف سرويس دانشجويي، با توجه به پتانسيل هاي موجود استان خراسان شمالي تشكيل سايت و كمپ هاي گردشگري و ارائه طرح هاي ماندگار را براي اين واحد دانشگاهي پيشنهاد كردند.

 

 

 

 

آخرین به روز رسانی در شنبه 18 ارديبهشت 1395 ساعت 08:45
 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058