تقدير از منتخبين بيست و يكمين دوره مسابقات شفاهي قرآن و عترت واحد بجنورد PDF چاپ نامه الکترونیک
يكشنبه 09 اسفند 1394 ساعت 10:18

 

از نفرات بر‌تر بیست و يكمین دوره بخش شفاهي مسابقات سراسری قرآن و عترت واحد بجنورد تقدیر شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا بيست و يكمين دوره مسابقات سراسري بخش شفاهي قرآن و عترت با حضور كاركنان، اساتيد و دانشجويان در سه رشته قرائت تحقيق، ترتيل و حفظ قرآن كريم برگزار كه پس از معرفي نفرات برتر در هر رشته، منتخبين بخش مقدماتي واحدهاي دانشگاهي به مرحله استاني راه خواهند يافت.

 

 

 

 

در بخش اساتيد مهدي فيلسرائي در رشته تحقيق مقام اول،رضا احمدي و فاطمه عبداللهي در رشته ترتيل در دو بخش مجزاي برادران و خواهران حائز مقام هاي اول و دوم شدند.

 

در بخش كاركنان نيز علي اوسط نامور و علي يوسف زاده در بخش ترتيل مقام اول و سوم، احمد خداجو در رشته تحقيق مقام سوم، در رشته اذان محمد الهي رتبه نخست و در بخش كاركنان خانم الهه رحيمي و لادن لنگري به ترتيب مقام هاي سوم و چهارم را در رشته ترتيل از آن خود كردند.

با حضور رئيس و معاون دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي آزاد اسلامي خراسان شمالي، معاون فرهنگي-دانشجوي و مسئولين فرهنگي واحد بجنورد از نفرات بر‌تر بیست و يكمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت بخش شفاهي با اهداء کارت هدیه و لوح تقدیر به عمل آمد.

 

آخرین به روز رسانی در يكشنبه 09 اسفند 1394 ساعت 10:23
 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058