ديدار دانشگاهيان واحد بجنورد با خانواده شهدا و جانبازان PDF چاپ نامه الکترونیک
يكشنبه 18 بهمن 1394 ساعت 11:46

 

معاون دانشجويي و فرهنگي واحد بجنورد به همراه تني چند از كاركنان با حضور در منزل شهيد يزداني و جانباز 25 درصد با خانواده آن بزرگواران ديدار و گفتگو كردند.

 

همزمان با هفتمين روز از دهه مبارك فجر،  معاون دانشجويي فرهنگي واحد بجنورد به همراه تعدادي از كاركنان با حضور در منزل شهيد يزداني و دانشجوي جانباز عباس ريحاني ضمن تجدید پیمان با شهید والامقام و جانباز گرانقدر، از صبر و مقاومت آن بزرگواران تقدير كردند.

 

 

 حجت‌الاسلام حسن فروتن مدير فرهنگي واحد بجنورد ضمن تبريك پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي و ايام الله دهه مبارك فجر از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده‌ شهيد يزداني تجليل كرد و گفت: بالاترین درجه‌ای مي تواند نصيب انسان شود همان شهادت است که قطعا بندگان مخلص خداوند به چنين درجه هاي نايل خواهند شد.

 

وي افزود: خون شهيدان والامقام و صبر و بردباري خانواده هاي معزز آنان، عزت و اقتدار را براي نظام جمهوري اسلامي ايران به ارمغان آورده است.

همسر شهيد علي اكبر يزداني ضمن قدرداني از خانواده دانشگاه آزاد اسلامي خواستار حفظ حرمت شهدا شد و گفت: اميدوارم جوانان بتوانند با پيروي از فرمايشات مقام معظم رهبري رهرو راه شهدا و جانبازان اين مرز و بوم باشند.

عباس ريحاني دانشجوي جانباز 25 درصد نيز در جمع كاركنان واحد بجنورد به بيان خاطرات خود در عمليات هاي كربلاي 4 و الفجر 4 پرداخت و از دوستان شهيدش از جمله سردار محمدزاده، خانكلابي و رحيمي به نيكي ياد كرد.

شهید علي اكبر يزداني در عمليات رمضان سال 61  در سن26 سالگي شربت شهادت را در منطقه شلمچه نوشيد و در قطعه شهداي بجنورد به خاك سپرده شد. عباس ريحاني دانشجوي كارشناسي ارشد واحد بجنورد و جانباز 25 درصد هشت سال دفاع مقدس نيز در عمليات والفجر 4 سال 1362 مجروح شد.

 

ژ

 

آخرین به روز رسانی در دوشنبه 17 آبان 1395 ساعت 11:20
 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058