دانشجوی بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد به شهدای مدافع حرم پیوست/ آخرین پیام تلگرامی شهید PDF چاپ نامه الکترونیک
شنبه 17 بهمن 1394 ساعت 10:26

شهيد فيروز حميدي زاده دانشجوي رشته مديريت بازرگاني واحد بجنورد متولد 1357از شهدای پاسدار و بسیجی دلاور بود كه طی روزهای اخیر در عملیات شکست محاصره شهرهای شیعه نشین "نبل" و " الزهرا" به شهادت رسید.

شهیدان فیروز حمیدی زاده و محمدابراهیم توفیقیان نخستین شهدای مدافع حرم استان خراسان شمالی در نبرد با گروه‌های تکفیری در حلب سوریه به فیض عظیم شهادت نائل آمدند.

مراسم شام غریبان این دو شهید استان روز گذشته با حضور مردم شهيد پرور استان بعد از نماز مغرب و عشا در محل مسجد انقلاب بجنورد برگزار شد.

 

 

 

مراسم تشییع پیکرهای این دو شهید گران‌قدر شنبه ساعت 9 صبح از محل مسجد انقلاب آغاز شد.

متن کامل آخرین پیام تلگرامی شهید " فیروز حمیدی زاده " به شرح ذیل است:

" با سلام خدمت دوستان و عزیزان بزرگوارم

اکنون که قرعه برای خدمت مقدس در سنگر دفاع از حرم حضرت زینب (سلام الله علیها) برای اینجانب فراهم شده است، فرصت را مغتنم شمرده و به پاس همکاری، لطف و همدلی کلیه همکاران قدیمی و دوستان عزیزی که از آشنایی با آنان به خود می بالم و همواره یاریگر اینجانب بوده اند سپاسگزاری می نمایم.

با اذعان به این حقیقت که، آنچه محقق شده، لطف پروردگار و آنچه مانده، بضاعت ناچیز این بنده بوده است، کلیه دوستان و همکاران صمیمی ام را، به خدا می سپارم و صمیمانه درخواست دارم قصور و کاستی هایم را با دیده رحمت، بر من ببخشایند.

در سایه عنایات امام عصر (عج)، برای همگی آرزوی توفیق و سربلندی از درگاه ایزد منان را دارم .

به امید دیدارتان، التماس دعا. حقیر فیروز حمیدی زاده


 

آخرین به روز رسانی در دوشنبه 17 آبان 1395 ساعت 11:21
 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058