مديركل سازمان بنياد شهيد و امور ايثارگران خراسان شمالي/ ماندگارترين رنگ ها نزد خداوند رنگ رشادت و پايمردي شهداست PDF چاپ نامه الکترونیک
شنبه 03 بهمن 1394 ساعت 07:45

 

حجت الاسلام محمدتقي عزيزي گفت: شهداي والامقام رنگ الهي گرفتند كه ماندگارترين رنگ ها در نزد خداوند همانا رشادت و پايمرديهاي شهدا و مجاهدان در راه خدا مي باشد

حجت الاسلام محمدتقي عزيزي مديركل سازمان بنياد شهيد و امور ايثارگران خراسان شمالي در جلسه ستاد شاهد و ايثارگر دانشجويان كه با حضور رئيس و معاونين واحد بجنورد، رئيس و معاون فرهنگي بنياد شهيد بجنورد برگزار شد گفت: شهداي والامقام رنگ الهي گرفتند كه ماندگارترين رنگ ها در نزد خداوند همانا رشادت و پايمرديهاي شهدا و مجاهدان در راه خدا مي باشد.

 

 

وي ضمن تاكيد بر توجه و حفظ ارزش هاي شهداي هشت سال دفاع مقدس اظهار كرد: خدا را شاكريم كه توانسته ايم با گام هايي هرچند كوچك خدماتي را به خانواده شهدا و ايثارگران ارائه دهيم.

 

عزيزي با اشاره به خاطرات خود در طول دوران هشت سال دفاع مقدس گفت: در قرآن كريم آيات فراواني به موضوع شهادت در راه خدا و ايثار و جانفشاني اشاره شده است كه خود در عمليات هاي گوناگون به عينه شاهد تحقق آيات و نشانه هاي الهي بوده ام ؛ به عنوان نمونه مي توانم به عمليات مقدس والفجر 8 اشاره اي داشته باشم كه با مدد و ياري باريتعالي با وجود توده اي ابرسياه و به دنبال آن جرقه اي در آسمان توانستيم به نقشه شوم دشمنان پي برده و سربلند و پيروز آن عمليات را به فرجام برسانيم.     

مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران ضمن بيان آياتي از كلام خداوند خاطرنشان كرد: زماني كه در صدر اسلام جنگ هايي به وقوع مي پيوست خداوند متعال به افراد با ايمان، سكينه و آرامشي عنايت مي كرد كه اين آرامش به تفسير قرآن ياران و فرشتگاني بودند كه به ياري سربازان و ياران پيامبر اكرم(ص) مي رسيدند.

وي خاطرنشان كرد: شهداي والامقام رنگ الهي گرفتند كه ماندگارترين رنگ ها در نزد خداوند همانا رشادت و پايمرديهاي شهدا و مجاهدان در راه خدا مي باشد.

دكتر علي فيروزنيا رئيس واحد بجنورد با تاكيد بر توجه مسئولين دانشگاه در راستاي ارتقاء سطح علمي و فرهنگي دانشجويان شاهد و ايثارگر  گفت: يكي از افتخارات اين واحد دانشگاهي اين است كه 509 نفر از فرزندان شاهد و ايثارگر در اين دانشگاه مشغول به تحصيل هستند و مهم ترين وظيفه در قبال آنان اين است كه نسبت به يادگاران شهدا و ايثارگران هشت سال دفاع مقدس احساس مسئوليت داشته و براي حل مشكلات و معضلات اين قشر از دانشجويان با برنامه ريزي دقيق و ايجاد تسهيلات لازم شرايط مناسب براي تحصيل را فراهم آوريم.

در نشست ستاد شاهد و ايثارگر دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد مسائلي همچون حضور فعال اساتيد جهت راهنمايي و مشاوره دانشجويان، برگزاري جلسات توجيهي اساتيد مشاوره جهت خدمت رساني مطلوب آموزشي، تقدير از دانشجويان ممتاز علمي و فرهنگي، ارائه راهكار هاي برقراري مناسب براي برقراري ارتباط مطلوب بين دانشجويان و اساتيد مطرح  و مورد بحث و تبادل نظر اعضا قرار گرفت.

 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058