معاون فرهنگي-اجتماعي واحد بجنورد عنوان كرد/ ميل به تقدسات اسلامي در بين فرزندان با ترويج و اشاعه فرهنگ قرآني ميسر مي شود PDF چاپ نامه الکترونیک
سه شنبه 23 تیر 1394 ساعت 10:44

 

هشتمين دوره مسابقات قرآني ويژه فرزندان اساتيد و كاركنان واحد بجنورد به همت كانون قرآن و عترت و امور فوق برنامه معاونت فرهنگي و اجتماعي برگزار شد.

حجت الاسلام محمود حق به جانب معاون فرهنگي- اجتماعي واحد بجنورد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري آنا هدف از برگزاري اين مسابقات را ترويج و اعتلاي فرهنگ قرآني خواند و اظهار كرد: هشتمين دوره مسابقات قرآني ويژه فرزندان اساتيد و كاركنان با هدف ترويج و اعتلاي فرهنگ قرآني و نيز شكوفايي استعدادهاي درخشان قرآني با عنوان طرح "بهار در بهار" طبق سنوات گذشته برگزار شد كه از سوي كودكان و نوجوانان با استقبال بسيار خوبي همراه بود.

 

 

معاون فرهنگي اجتماعي خاطر نشان كرد: قرآن عينيت و هدايت الهي است كه مي توان با اهتمام والدين و مسؤلين فرهنگي با ترويج و اشاعه فرهنگ قرآني، ميل به تقدسات اسلامي را در بين فرزندانمان تقويت و روحيه معنوي آنها را افزايش دهيم.

مسابقات فرهنگي و قرآني "بهار در بهار" با حضور 60 نفر از فرزندان كاركنان واحد بجنورد در رشته هاي حفظ سوره هاي جزء سي، قرائت و روانخواني قرآن كريم، نقاشي و خوشنويسي برگزار و در پايان علاوه به شركت كنندگان در اين دوره از مسابقات، به دختران و پسران مكلف به رسم يادبود هدايايي به همراه لوح يادبود اهداء شد.

 

آخرین به روز رسانی در سه شنبه 23 تیر 1394 ساعت 10:52
 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058