برگزاری چهارمين طرح "رمضان بهار قرآن" در واحد بجنورد PDF چاپ نامه الکترونیک
شنبه 20 تیر 1394 ساعت 05:22

همزمان با ایام ماه مبارک رمضان، چهارمين طرح «رمضان، بهار قرآن» با محوریت تفسیر سوره حدید در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد همزمان با سراسر كشور با حضور کارکنان و اساتید در حال برگزاری است.

این طرح از طرف کانون قرآن و عترت و دفتر مطالعات و آموزش نیروی انسانی دانشگاه و به منظور ارتقای سطح معرفت و دانش فرهنگ قرآني اعضای هیئت علمی و کارکنان همزمان با سراسر كشور به مدت 16 ساعت معادل یک واحد درسی بعد از نماز ظهر و عصر در مسجد امام رضا(ع) واحد تشکیل می‌شود

 

 

کارگاه آموزشی تفسير سوره مباركه حديد براساس تفسیر المیزان، نمونه و مجمع البیان و از سوی حجه الاسلام والمسلمين حسين يوسفي فر رئيس دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري دانشگاه آزاد اسلامي خراسان شمالي تدریس می‌شود.

آزمون پایان چهارمين دوره طرح "رمضان بهار قرآن" به صورت حضوری برگزارخواهد شد و از مزایای این طرح برای شرکت کنندگان، صدور گواهی از سوی دفتر مطالعات و آموزش نیروی انسانی دانشگاه و اهدای جوایز به 3 نفر از برگزيدگان برتر و اعطای لوح تقدیر مي باشد.

منبع تفسیر سوره حدید از کتاب تفسیر نور، نوشته حجت الاسلام محسن قرائتی است.

 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058