رئيس واحد بجنورد/ دانشجوي بسيجي بايد الگويي براي ساير دانشجويان باشد PDF چاپ نامه الکترونیک
چهارشنبه 09 مهر 1393 ساعت 10:23

 

خبرگزاري آنا: رئيس واحد بجنورد در جمع دانشجويان بسيجي گفت: دانشجوي بسيجي بايد در تمام عرصه هاي اجتماعي، رفتاري و درسي الگويي براي ساير دانشجوها باشد. 

به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا در بجنورد؛ دكتر علي فيروزنيا رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد در مراسم توديع و معارفه سرپرستان قديم و جديد بسيج دانشجويي واحد در جمع مسئولين و دانشجويان بسيجي ضمن تبريك فرارسيدن سال تحصيلي جديد و گراميداشت ياد و نام شهداي هشت سال دفاع مقدس گفت: شهداي هشت سال دفاع مقدس بسيجيان بااخلاصي بودند كه بدون كوچكترين چشمداشت مادي در جبهه هاي حق عليه باطل از آرمان ها و ارزش هاي امام راحل و انقلاب اسلامي پاسداري كردند و با تقديم خون خود چراغ انقلاب را براي هميشه روشن و پرفروغ نگاه داشتند.

فيروزنيا از دو شهيد گمنام تدفين شده در دانشگاه به عنوان الگوي صبر و استقامت و دو مشعل فروزان ياد كرد و گفت:

شهداي گمنام بهترين الگو براي نسل جوان هستند زيرا با صبر و استقامت خود و عمل به فرامين رهبر كبير انقلاب بزرگترين خدمت را به انقلاب كردند و مهم ترين تكليف ما و بالاخص جوانان اين مرز و بوم ادامه راه شهدا و صيانت از ارزشهاي باشكوه انقلاب اسلامي است.

 

رئيس واحد بجنورد افزود: دانشجوي بسيجي بايد در تمام عرصه هاي اجتماعي، رفتاري و درسي الگويي براي ساير دانشجوها باشد تا بتواند نقش موثري در جذب حداكثري دانشجويان به اين تشكل بزرگ را داشته و به عنوان فردي الگو بتواند شور انقلابي را به شعور انقلابي مبدل سازد.

علي فيروزنيا اظهار كرد: هرگونه فعاليت فرهنگي در دانشگاه مي بايست قبل از اجرايي شدن در شوراي فرهنگي واحد به تصويب برسد و نيز كليه فعاليت هاي اجتماعي و سياسي  تشكل هاي دانشجويي و اساتيد نيز بايد در هيات نظارت بر تشكل ها مورد تصويب قرار گيرد تا بدين طريق تمامي برنامه ها با انسجام و تعامل و همگرايي خوبي به سرانجام برسد.

حجه الاسلام والمسلمين بخشايي نمايندگي ولي فقيه در ناحيه بسيج دانشجويي استان خراسان شمالي گفت: بسيج همزاد انقلاب اسلامي است بنابراين اين تشكل مقدس بايد بتواند به عنوان نيرويي تاثير گذاري در بين دانشجويان و نيز به عنوان پايگاهي مردمي فعاليت هاي مختلف را در تمام عرصه ها به منصه ظهور بگذارد.

حجه الاسلام بخشايي اخلاق مداري در بسيج را لازمه كار دانست و خاطر نشان كرد: تمامي كارها و رفتارهاي دانشجوي بسيجي بايد با تدبير و دورانديشي انجام پذيرد زيرا تمامي اعمال و رفتار يك دانشجوي بسيجي به عنوان الگو و سيره از ديد ساير دانشجويان به دور نمي ماند بنابراين تك تك فعالين بسيج دانشجويي بايد بتوانند ارزش و عظمت بسيج دانشجويي را حفظ كرده و به عنوان پل ارتباطي قوي با ساير دانشجويان در زمينه ترويج و انتقال آرمان هاي امام راحل بيش از پيش فعاليت نمايند.

در ادامه اين مراسم ضمن تقدير از زحمات سرپرست سابق بسيج دانشجويي واحد بجنورد؛ نيما ربيعيان به عنوان سرپرست جديد بسيج دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد معرفي شد.

 

 

آخرین به روز رسانی در پنجشنبه 10 مهر 1393 ساعت 05:18
 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058