تخريب تئوري ولايت فقيه از طريق ناكارآمدنشان دادن نظام ديني مبتني برولايت فقيه ازاهداف دشمنان است PDF چاپ نامه الکترونیک
دوشنبه 11 دی 1391 ساعت 10:52

خبرگزاري آنا: علي فيروزنيا رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد در جمع بسيجيان شهرستان بجنورد گفت: يكي از اهداف دشمنان تخريب تئوري ولايت فقيه از طريق ناكارآمد نشان دادن نظام ديني مبتني بر ولايت فقيه است.

به گزارش آنا در واحد بجنورد؛ علي فيروزنيا رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد در همايش حماسه 9 دي كه با حضور فرمانده سپاه، معاون سياسي-اجتماعي فرمانداري بجنورد، مسولين و كاركنان واحد بجنورد ازجمله معاون دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري و رئيس دفتر فرهنگ اسلامي و جمعي از كاركنان بسيجي سازمان ها و ارگان هاي شهرستان بجنورد برگزار گرديد گفت:

ما در طول مبارزات انقلاب اسلامي روزهاي حساس و سرنوشت سازي را شاهد بوديم، مبارزاتي كه مردم با وحدت مسؤلان و با هوشياري و درايت خود توانستند دسيسه هاي دشمنان را نقش بر آب نمايند.

فيروزنيا با اشاره به تشابه حماسه 9 دي 88 و 15خرداد 42 از حيث دفاع از حريم مرجعيت و روحانيت خاطر نشان كرد: حضور خودجوش مردم در حماسه 9 دي سال 88 بار ديگر خاطره روزهاي انقلاب و مبارزه با استكبار را در اذهان مردم زنده نمود و با غيرتمندي خويش در اين برهه از زمان فاتح و پيروز ميدان مبارزه عليه توطئه هاي دشمنان شدند.

وي با اشاره به اين نكته كه يكي از اهداف دشمنان تخريب تئوري ولايت فقيه از طريق ناكارآمد نشان دادن نظام ديني مبتني بر ولايت فقيه است افزود: امروز تمامي كاركنان بسيجي ارگان ها و سازمان ها بايد بدانند اين روزها، روزهاي وحدت و همدلي است و با حمايت از مديران مخلص و با تفكرات بسيجي و همچنين با خدمتگزاري صادقانه خود مي توانيم پرچم هميشه سرافراز انقلاب اسلامي را در احتزار نگه داريم و با تجديد ميثاق با ولايت فقيه پاسدار راه امام راحل و شهداي گرانقدر باشيم.

در ادامه مراسم سردار خسروي با تاكيد بر فرمايشات مقام معظم رهبري پيرامون اقتصاد مقاومتي خاطر نشان كرد: همه ما در هر قشر و صنفي بايد با برنامه ريزي دقيق و مدبرانه در سرنوشت انقلاب اسلامي سهيم باشيم تا بتوانيم در برابر توطئه هاي دشمنان كه اخيرا براي كشور ايران اسلامي طرح ريزي نموده اند مبارزه نماييم.

وي فزود: مردم متدين و ولايتمدار با بصيرت و هوشياري خود در حماسه 9 دي نشان دادند كه نقش مردم در پيروزي و تداوم راه امام راحل هميشه برجسته و ماندگار است و با اين حماسه سازي ها پيوند عميق خود را با امام شهدا و ولايت فقيه نشان دادند.

به گزارش آنا همايش حماسه 9 دي، به همت پايگاه مقاومت امام محمد باقر(ع) بسيج كاركنان دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد در تالار فرهيختگان اين واحد دانشگاهي برگزار گرديد.

alt

 

alt


alt

alt

 

آخرین به روز رسانی در شنبه 21 بهمن 1391 ساعت 09:56
 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058